Jump to content

1.6.1.0 dil dosyası

Nurullah

Recommended Posts

Merhabalar.

Dün 1.6.1.0 versiyonu indirdim. önyüz ve admin panelini yarım yamalak Türkçeydi. Genellikle ingilizceydi.

https://www.prestashop.com/en/translations buradan son sürüm dil dosyasını indirdim onda da aynı sorun vardı.

çeviri %100 yazıyor ama %50 si bile Türkçe değildi. Fakat bir kaç eski versiyon dil dosyasını yüklediğimde %90 oranında Türkçeleşti.

Acaba son sürüm için Türkçe dil dosyasını nereden bulabilirim? Çeviren arkadaşlar varsa paylaşabilir mi?

Teşekkürler.

Edited by Nurullah (see edit history)

https://crowdin.com/project/prestashop-official/tr bu adrese üye oldum ve çeviri için destek oluyorum.

Sizlerde destek olabilirsiniz. Bu işi yapacaksak herkes ufakta olsa elini taşın altına koysun.

Nurullah bey ilk olarak emeğiniz için teşekkür ederiz....

Daha önce buralarda dolaşan bir arkadaş vardı..O arkadaşta çeviri işine heveslenmiş daha sonra bazı kurnazlıklara girmeye çalışmıştı...

Çeviri yaptığı dil dosyasını bozmuş sağlam olan dil dosyasını ücretli satmaya heveslenmişti....Tabi küçük hesaplar her zaman direkten döner sonuç olarak bir şey yapamadı.....

Eğer gerçekten bu işe gönül veriyorsanız...emek verin...ama daha sonra aynı heveslere girecekseniz hiç bulaşmayın derim...

Çünkü biz buradayken böyle küçük hesaplara izin vermeyiz....

Tekrar emeğiniz için teşekkür ederiz...

Edited by Şahin YILDIZ (see edit history)

Basit hesap yapacak olsam böyle bir konu açmazdım. Eğer zahmet edip verdiğim linkteki çeviri için bekleyen dosyalardaki aktiteleri inceleseydiniz böyle bir şey söyleme ihtiyacı hissetmezdiniz.

"You suggested 527 translations"

Böyle insanlar her zaman olacaktır. Ama her konu açanıda aynı kefeye koymak yada uyarmak hoş değil.

İyi çalışmalar.