Jump to content

Cs mega menü mobil görünümde Katagori isimleri cift gösterme sorunu

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar garip bir sorun: Cs mega menü mobil görünümde Katagori isimleri cift gösterme sorunu

bu sorunu nasıl cözeme bilirim veya veri tabanına nereye kaydediyor masaüstünde böyle bir sıkıntı yok sadece mobil görünümünde mevcut bir problem

örnek sıfır kuruyorum her hangi bir sıkıntı yok sadece geliştirmekte olduğum şablonda bu sıkıntı oluştu bunun da çözümü db den kaynaklı olduğunu düşünüyorum yada cs megamenü mobil admin panelinden düzeltemiyorum düzlte bilsem toparlarım.. dosya içinde veya db ile alakalı diye düşünüyorum

responsive tasarımlarda .

sayfa boyutu şu olduğu zaman şunu gizle yada şunu göster diye kodlama yapılır.

veritabanı ile ilgili alakalı bir sorun gibi durmuyor.

css kodlarında bir hata mevcut gibi duruyor.

en iyisi kullandığınız temayı aldığınız kişiye sorunu bildirmeniz.

çok teşekkür ettim ben css kodları baya karıştırdım belkide hata benden kaynaklanıyor ola bilir bir inceleyip tema sahibine bildiririm kolay gelsin çözdüğüm zamanda burda çözümünü paylaşırım 

• 1 month later...

tekrardan selamlar bu sornu çözemedim modu silip yeniden yüklememe rağmen mobil görüntüde menüleri çift gösteriyor yanı katagori isimlerini yardım ede bilcek biri mevcutmu?

şablonu satın aldığınız firma ile görüştünüz mü?...default modüller harici burada destek bulmanız zor...

haklısınız yanlız bizlisi olan arkadaş mevcutmu diye sormuştum email yolu atım ama cevap gelmedi bende yardım istedim yani sorun aslında basit zaten basit olduğu için çözemiyorum:) neyse yinede teşekkürler.. biraz daha karıştırayım sadece mobil görünümünde megamenüde kategoriler cift görünüyor..