Jump to content

Slider produktów na stronie głównej wybranej kategorii


Recommended Posts

Witam,

szukam modułu, który na głównej stronie wyświetlałby dowolną ilość produktów w wybranych kategoriach/grupach (dowolna ilość) w formie slidera (karuzeli), z możliwością przewijania produktów.

 

Dokładnie taki moduł jak jest na tej stronie:http://efekciarnia.pl (3 slidery produktów rożnych grup).

Gdzie coś takiego można znaleźć?

Link to comment
Share on other sites

Dzięki design4VIP za zainteresowanie tematem.

Moduł, o którym piszesz nie ma on możliwości przesuwania produktów, jedynie wyświetla produkty z danej kategorii w ilości jaką mu podamy.
Kopiowanie modułu może przerosnąć moje możliwości, bo tu już (chyba?) trzeba ingerować w bazę danych.

Link to comment
Share on other sites

znaczym, ze jak przesuwania produktow? kazdy ma.... jezlei nie zaznaczysz (w nowszej wersji modulu) opcji 'random' to kolejnoscia do wysweitlania jest pozycja w kazdej z kateogrii, czyli jak ustaisz sobie pozycje produktow w danej kateogrii to tak samo ustawia sie po stronie modulu.

Link to comment
Share on other sites

Dokłądnie o coś takiego chodzi, czy można utworzyć kolejne rzędy produktów z innych kategorii?

 

Nie wiem dlaczego nie mogę utworzyć nowego postu (jakiś limit?), dlatego wrzucę tutaj opis innego problemu związanego z moim sklepem, a więc...

 

Mam problem z menu KATEGORIE+ w wersji mobilnej sklepu (www.perfexim.com.pl). Menu wyświetla się prawidłowo, ale nie można go rozwinąć (jest nieaktywne). Podobna sytuacja występuje w drugim moim sklepie. Obie strony są na serwerze home.pl, używam najnowszej wersji Presty.

Jakieś sugestie co mogłem zrobić źle?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...