Jump to content

TÜRKÇE DİL PAKETİ KURULMASI

Mustafa BAKIR

Recommended Posts

• 1 year later...
  • 3 weeks later...

1.2.5 sürümü aşırı derecede mysql veritabanıı yorduğu için hostşng şirketlerine işlemci kısıtlaması yaptığı için böyle bir hata alıyorsun. aynı şeyleri localhost unda yaptığın zaman sorun olmaz ve yada komple türkçe sürümlerden birini kurarsan sorun olmaz

• 2 weeks later...
1.2.5 sürümü aşırı derecede mysql veritabanıı yorduğu için hostşng şirketlerine işlemci kısıtlaması yaptığı için böyle bir hata alıyorsun. aynı şeyleri localhost unda yaptığın zaman sorun olmaz ve yada komple türkçe sürümlerden birini kurarsan sorun olmaz

ftp den at dostum. mysql i yoruyormuş :D ilginç

3-5 kb lik gzip dosyasını açamayacak kadar cpu değeri atanmamıştır heralde yoksa hiçbir uygulamayı açmaz.

1.2.5 versiyonu ile 1.2.4 versiyonunu apache statuste karşılaştır. cpu ve mem usage değerlerini. mysql i yoruyor diye bi kelime senden duyuyorum.

yeniden ilginç :D

1.2.5 sürümünü 6 farklı hosting de kurdum 2sinde sorunsuz 4 ünde sorunlu oldu.bütün modüllerin içinde tr.php dosyalarını creat ederken. sayfanın kodları bozuluyor. firefox ta boş ekran ie de bu sayfada programlama hatası var dite hata verir. bune ben demiyorum prestashop geliştiriceleri diyor. adi hosting almayın diye. konu kapanmıştır gereksiz tartışma ortamına sokmayalım.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...