Jump to content

Kezdő oldalon új termékek


szabolcs77

Recommended Posts

Sziasztok!

 

Adott egy sablon
http://addons.prestashop.com/en/children-babies-themes/5730-toys-store-prestashop-theme-prs030063.html

prestashop 1.5.6.2

 

Alap esetben ez a kezdő oldalra sliderben tesz ki új és kiemlet termékeket. Viszont nekem arra lenne szükségem, hogy az új termékekből legyen csak kint 36db. Kikapcsoltam már a poziciókban azokat amik nekem nem kellenek, de ha beteszem a poziciókhoz az új termékek blokkot a homepage content alá akkor egy teljesen más kinézetet hoz fel.

 

Hogy ne legyen túl bonyolítva, nekem az lenne a legegyszerűbb, ha a new-product séma jelenne meg kezdő oldalon. Ez hogy lehet beállítani?

Link to comment
Share on other sites

Ha kikapcsolod a tmhomeslider modult? Nem segítség?

 

Ha kikapcsolom a modulokat, amik a főoldalon nincs szükségem, akkor üres a főoldal. nincs olyan beállítás, hogy a kezdő oldal mi legyen? vagy oldjam meg htaccess segítségével, hogy ha a főoldalon van, akkor dobja át magát az őj termékek oldalra?

Link to comment
Share on other sites

Nem nem, azt semmiképp se, hagyjuk a .htaccess-t.

 

Nem kell minden modult kikapcsolni, csak azt az egyet amit említettem. Kipróbáltad?

 

üres oldalt nem úgy értem, hogy semmi nincs, hanem csak a tartalom terület üres.

a sablon feltesz új termékek modult (meg még 3 másikat), de ez slider formában van, ami nekem nem jó. Ha nem a sablon féle új termékek modult teszem be, hanem a gyárit, akkor meg annak más a kinézete (természetesen)

PM-ben átküldöm a belépéshez az adatokat, úgy könnyebb. Demo oldal, lehet garázdálkodni :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...