Jump to content

Zmiana wyglądu ceny


Komijo

Recommended Posts

Cześć.

 

Chciałbym by cena na liście produktu zamiast 300.00 zł wyglądała 30000 Umiem pozbyć się zł, ale mam problem z groszami. Widziałem na forum sposoby dla prestashop 1.4 ale już 1.6 nie.

Robił to już ktoś?

Link to comment
Share on other sites

A jakbyś w miejscu gdzie wyświetla się ta cena zrobił w php coś na styl: $cena = str_replace(".","<sup>",$cena)."</sup>" jak już te zł wywaliłeś. Łopatologicznie ale może nakieruje:)

a jak chesz w smarty uzywac php ? raczej malo oplacalne i wykonalne ;) takie rzeczy robi sie bezposrednio w zmiennej smarty przez {$zmienna|funkcje_wykonania}

 

teraz tylko poszukac odpowiednika tego co napisal @mundol dla jezyka {Smarty} ;)

 

 

 

PS. @mundol - najprostsze rozwiazania sa najlepsze :D proste i efektowne. ja bym chyba wiecej kombinowal po stornie kontrolerow jakbym mial taka zagwostke :D 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

przepraszam, za prz przejezyczenie ("przeklawiaturowanie"). w kontroelrze to jak najbardziej wykkonalne, ale zobacz w ilu miejscach trzeba by sie doszukiwac ceny a dalej zmiena itp. w szablonach o wiele prosciej, bo mniejwiecej szybciej wypapiesz w ktorym miejscu masz cene. a spokojnie, przez str_replace itp mozna takie cos wykonac  po stronie smarty. tak jeszcze w czasie pisania wpadlo mi do glowy, ze ewentualnie, mozna tez dokopac sie do funzkcji 'converPrice' i tam wprowadzic odpowiednie zmiany. w wiekszosci (w dobrze napisanym szablonie) tam gdzie cena tam i convert, to moglo by zadzialac ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...