Jump to content
  • 0

pętla przekierowań


pineska

Question

Witam,

 

Mam problem ze sklepem http://dzieciuszkowo.com.pl/ (presta 1.6.) od momentu jak zainstalowałam nowy moduł allegro strona sklepu nie ładuje się. Niestety po odinstalowaniu sklep dalej się nie ładuje, ani po ponownym zainstalowaniu starej wersji, .htaccess wygenerowany, też z wyłączoną opcją apache multiviews. Zawartość:

 

# ~~start~~ Do not remove this comment, Prestashop will keep automatically the code outside this comment when .htaccess will be generated again
# .htaccess automaticaly generated by PrestaShop e-commerce open-source solution
# http://www.prestashop.com - http://www.prestashop.com/forums

<IfModule mod_rewrite.c>
<IfModule mod_env.c>
SetEnv HTTP_MOD_REWRITE On
</IfModule>

RewriteEngine on
RewriteRule . - [E=REWRITEBASE:/]
RewriteRule ^api/?(.*)$ %{ENV:REWRITEBASE}webservice/dispatcher.php?url=$1 [QSA,L]

# AlphaImageLoader for IE and fancybox
RewriteRule ^images_ie/?([^/]+)\.(jpe?g|png|gif)$ js/jquery/plugins/fancybox/images/$1.$2 [L]
</IfModule>

AddType application/vnd.ms-fontobject .eot
AddType font/ttf .ttf
AddType font/otf .otf
AddType application/x-font-woff .woff

#If rewrite mod isn't enabled
ErrorDocument 404 /index.php?controller=404

# ~~end~~ Do not remove this comment, Prestashop will keep automatically the code outside this comment when .htaccess will be generated again

 

Ma może ktoś jakiś pomysł ?Proszę o pomoc

Link to comment
Share on other sites

21 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Ja bym wyczyścił plik .htaccess

Wyczyścił wszystko co zajduje się  w cache>smarty>compile i cache >smarty> cache zostaw tylko index.php w obu plikach

do tego skasuj plik cache>class_index.php

Potem trzeba wygenerować przyjazne linki w preferences>SEO&URLs

Link to comment
Share on other sites

  • 0

po zmianie też nic, dodatkowo przy ładowaniu się strony logowania do zaplecza pojawił mi się bląd : "Prestashop Database Exception - You have an error in your SQL syntax ..." ale po odświeżeniu strony było ok. Nie wiem czy ma to związek bo tego typu błąd miałam już przy próbie synchronizacji w module allegro.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Z tego co widzę to mam tylko tyle w tej tabeli (przepraszam za zwłokę ale był problem z kontaktem z dostępem do bazy)

SELECT * FROM `ps_shop_url` ( niewiem czy o to chodzi - na bazach nie znam się wogóle;/
 
Odnośnie apache jak sprawdzić że na 100% faktycznie żadnych zmian nie było (sklep działa od tamtego roku więc może na początku były jakieś zmiany których już nie pamiętam)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Spróbuj zrobić kopię zapasową folderu /override/ na serwerze, a potem z tego oryginalnego skasować wszystkie pliki, zaraz po tym skasuj plik cache/class_index.php, lub łatwiej spróbuj wyłączyć nadpisywania PrestaShop idąc do Zaawansowane -> Wydajność i w zakładce Tryb debugowania zaznacz Wyłącz wszystkie nadpisywania.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...