Jump to content

Szukam kogoś kto ogarnie mój sklep . Kilka zmian.


Recommended Posts

Witam.

Nie do końca wiedziałam gdzie taki temat zamieścić.

Jakiś czas temu pewien Pan za sporą sumę pieniędzy, wcisnął mi sklep na precie. Byłam wtedy trochę nieświadoma tego co dostaję i dopiero widzę jak wiele mi jeszcze potrzeba, aby to zmienić.

 

Potrzebuję kogoś kto odpłatnie dokona dla mnie paru zmian na moim sklepie.

 

Jeżeli jest taka możliwość lub osoby chętne do tego zadania proszę dać znać opiszę co mi dokładnie potrzeba.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam!

Polecam internetową stronę szablonów: http://www.templatemonster.com/pl/

W kategorii "Skłep online". Naprawde świetne!

Pozdrawiam :)

sweitne? tu bym sie sprzeczal.... jedne z prostszych, bazyjacych w wiekszosci na standardowej skorce z pozmienianymi kolorami, a przy tym chyba najdrozsze z komercyjnych w sieci... zachwycac sie za bardzo nie ma czym, juz lepsze (i o wiele tansze) za na Theme Forest

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie nie polecam kupno szablonów do zaawansowanych sklepów. Akurat teraz naprawiam taki "szablon" klienta, który nie chce współpracować z multistore. Lepiej dogadać się z którymś z wykonawców sklepów na presta, ale to już Twój wybór.

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie nie polecam kupno szablonów do zaawansowanych sklepów. Akurat teraz naprawiam taki "szablon" klienta, który nie chce współpracować z multistore. Lepiej dogadać się z którymś z wykonawców sklepów na presta, ale to już Twój wybór.

patrzac po innych Twoich watkach domniemam, ze naprawiasz szablon ze stajni Leo.... nie dziala w multistore? dziwne, ze w ogole dziala :D jeszcze nie spotkalem w pelni dzialajacego, pozbawinego bledow i niedociagniec szablonu z Leo czy Uhu ;) to tylko ku przestrodze.

 

a co do komercyjnych szablonow pod, jak to okreslasz, zaawansowane sklepy? te z TM czy TF moge jak najbardziej polecic. tutaj przynajmniej mozna liczyc na spora pomoc supportu. a bledy? tych sie nigdy nie uniknie. kwestia tylko zniwelowania ich do minimum ;) nawet  defaultowy szablon ma ich sporo ;)

Edited by design4VIP (see edit history)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Niestety nie miałem możliwości wyboru i zostałem postawiony przed faktem dokonanym ;) Zwykle staram się modyfikować podstawowy szablon do swoich potrzeb, bo przynajmniej wiem mniej-więcej czemu nie działa (jak naprawić to inna kwestia :P). Dzięki za ostrzeżenie, nie mam za dużo doświadczenia z "gotowcami". Może ktoś kiedyś stworzy listę "polecanych gotowców"? Tylko było by trochę z tym roboty ;)

Link to comment
Share on other sites

taka liste masz powyzej. TM, TF - to chyba najbardziej polecane przez wszystkich, najczesciej z nich korzystaja developerzy, no i jak pisalem, nie ma problemu z supportem. pracujac na presta juz gdzies z 8-10 lat, moze wiecej, z lepszymi sie nie spotkalem.

 

owszem, tutaj tez przestroga, na Forest mozna napotkac szablony Leo czy Uhu, ale wysztaczy poczytac przed zakupem co pod konretnym szablonem pisza uzytkownicy i na jakim poziomie sa odpoweidzi autora szablonu i wybor stanie sie o wiele prostszy ;)

Edited by design4VIP (see edit history)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...