Jump to content

POS και Prestashop site


Recommended Posts

καλημέρα σε όλους!

ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος από εδώ μέσα χρησιμοποιεί κάποιο σύστημα POS και να ενημερώνει-ται και η βάση του Prestashop

έχω βρει 2 συστήματα, το easy-pos και το ek-si αλλά...τους έχω στείλει email και από την φόρμα επικοινωνίας του site τους και ακόμα δεν έχω λάβει κάποια απάντηση. δυστυχώς....αυτό δεν είναι επαγγελματισμός γιατί για κανένα λόγο δεν θα πληρώσω μία εταιρία-κάποιον ο οποίος δεν μπορεί να μου απαντήσει μετά από 3 μέρες.

 

αν κάποιος έχει χρησιμοποιήσει κάτι σχετικό ας ενημερώσει.

 

σας ευχαριστώ

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Φίλε Βασιλη νομιζω πως μπορω να σε βοηθησω αλλα χρειαζομαι περισσοτερες πληροφοριες για το τι ακριβως θελεις να κανεις.

μπορουμε να δημιουργησουμε οτι εφαρμογη pos θελεις ωστε να βολευει την εταιρεια να κανει γρηγορα και ευκολα τη δουλεια της.

αν σε ενδιαφερει στειλε μου pm με στοιχεια επικοινωνιας να τα πουμε.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Φίλε Βασιλη νομιζω πως μπορω να σε βοηθησω αλλα χρειαζομαι περισσοτερες πληροφοριες για το τι ακριβως θελεις να κανεις.

μπορουμε να δημιουργησουμε οτι εφαρμογη pos θελεις ωστε να βολευει την εταιρεια να κανει γρηγορα και ευκολα τη δουλεια της.

αν σε ενδιαφερει στειλε μου pm με στοιχεια επικοινωνιας να τα πουμε.

Τελικά καταφέρατε κάτι; Επειδή ενδιαφέρει και εμενα το θέμα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Ρίξτε μία ματιά εδώ. Pos-tpv.com. Ξέρω ότι αυτή τη στιγμή δουλεύει με πολλές παραμετροποίησεις για Ελλάδα, code readers Κλπ. Δεν ξέρω αν σας ταιριάζει. Το έχω δει όμως στην πράξη λόγω δουλειάς. Προσοχή: Δουλεύει στο server. Αν κρεμάσει τότε δεν έχεις POS ούτε για το φυσικό κατάστημα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...