Jump to content
  • 0

Błąd z modułem Blok filtrów nawigacyjnych po aktualizacji


Wkar123

Question

Mam problem z modułem „Blok filtrów nawigacyjnych” do Prestashop 1.6.0.14. Do tej pory moduł działał poprawnie, aż dzisiaj nie posłuchałem się komunikatu o aktualizacji modułu. Teraz mam wersję v2.0.9 i... filtrowanie nie dział.


Moduł do filtrowania po atrybutach wyświetla się normalnie w lewej kolumnie tak jak wcześniej, ale kiedy wybieram konkretne atrybuty np. kolor i rozmiar to ich nazwa pojawia się w nagłówku kategorii oraz wskakują w belce filtrowania jako włączone filtry, ale po odświeżeniu ajaxa produkty się nie zmieniają i nie zostają odsiane przez filtrowanie.


Włączałem i wyłączałem moduł, odbudowałem indeks cen oraz atrybutów, indekx URL, ale to nadal nie pomogło. Podejrzewam, że to jakiś błąd z url atrybutów, bo kiedy wybieram atrybut przez zaznaczenie checkboxa to w pasku adresów pojawia się on jako:

adressklepu.  pl/nazwakategorii#/kolor-czarny

 

ale kiedy usunę # z nazwy kategorii to debugowanie pokazuje błąd:

 

[Debug] This page has moved
Please use the following URL instead: adressklepu.  pl/nazwakategorii?selected_filters=kolor-czarny



Po kliknięciu w link filtrowanie nadal nie działa, a jak odklikam wtedy zaznaczony checkbox z atrybutem i zaznaczę go jeszcze raz to url zmienia się na:

 

adressklepu.  pl/nazwakategorii?selected_filters=kolor-czarny#/kolor-czarny

 

Nadal w działaniu filtrowania to nic nie zmienia, ale nie wiem czy tak powinno być.

 

Jest coś czego jeszcze nie zrobiłem? Ma ktoś podobny problem i sobie z tym poradził? Jest jakiś sposób na downgrade modułu skoro przed aktualizacją działał poprawnie?

 

Będę wdzięczny za każdą pomoc.

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...