Jump to content

CMS - chyba NEPLATNÝ BEZPEČNOSTNÝ TOKEN


Patrik179

Recommended Posts

Zdravím.

 

mám problém s pridaním podstránky v CMS pod kategóriou. V kategórii informácie mám 5 stránok a chcem tam pridať ďalšiu a stránka mi vyhodí NEPLATNÝ BEZPEČNOSTNÝ TOKEN. Vie mi niekto poradiť? Ďakujem

post-568020-0-52832800-1433254075_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zdravím.

 

mám problém s pridaním podstránky v CMS pod kategóriou. V kategórii informácie mám 5 stránok a chcem tam pridať ďalšiu a stránka mi vyhodí NEPLATNÝ BEZPEČNOSTNÝ TOKEN. Vie mi niekto poradiť? Ďakujem

skus sa odhlasit a prihlasit ... ale po odhlaseni uplne zmaz polozku s tokenom z URL

Link to comment
Share on other sites

Myslis vymazat podstranku?Lebo ked ju vymazem tak uz novu nevytvorim. Podstranky nejdu vytvorit ale nova CMS kategoria funguje.

nie, v adresnom riadku zmaz

token=XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Link to comment
Share on other sites

 

nie, v adresnom riadku zmaz

token=XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

pri vymazávaní tokenu mi to nešlo, ale už mi to funguje...tlačidlo ''+ pridať nové'' -  nefunguje, ktoré sa nachádza pri podstránkach. Ale funguje vrchné tlačidlo ''Pridať novú stránku CMS''. Aj tak ďakujem za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Zdravím.

 

mám problém s pridaním podstránky v CMS pod kategóriou. V kategórii informácie mám 5 stránok a chcem tam pridať ďalšiu a stránka mi vyhodí NEPLATNÝ BEZPEČNOSTNÝ TOKEN. Vie mi niekto poradiť? Ďakujem

 

Ak by si uviedol verziu PrestaShopu, mozno by to pomohlo. Ak sa dobre pamatam, niektora so starsich verzii obsahovala bug, kde tento odkaz nefungoval. Na webe sa da vygooglit aj fix.

Link to comment
Share on other sites

Ak by si uviedol verziu PrestaShopu, mozno by to pomohlo. Ak sa dobre pamatam, niektora so starsich verzii obsahovala bug, kde tento odkaz nefungoval. Na webe sa da vygooglit aj fix.

 

 

Verzia PrestaShopu 1.6.0.9

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...