Jump to content

Jaki szablon z płatnościami do presty 1.6.0.13


Recommended Posts

Witam! Konfiguruję swój pierwszy sklep, okazało się że podczas zakupów, przy ostatnim kroku wyskakuje komunikat że nie ma zainstalowanych modułów płatności. Faktycznie sprawdziłem mam tylko "przelew bankowy". Przeczytałem np o module Ship to Pay ale skąd go pobrać? Wyszukuję pod różnymi nazwami ship2pay shiptopay i nic. Może ktoś podzieli się linkiem lub wiedzą, jakie moduły związane z płatnościami warto zainstalować. 

 

Najbardziej zależy mi na najprostszym sposobie płatności - płatność przelewem , wysyłka pobraniowa. W dalszej kolejności mogę zainstalować jakiegoś dotpaya ale wpierw chciałbym uruchomić te podstawowe...

 

Link to comment
Share on other sites

Ship to pay to nie jest program od płatności natomiast służy on do dodatkowej konfiguracji rozszerzając standardowe możliwości sklepu łączenia płatności z wysyłką i nie jest on niezbędna ale bywa przydatny, natywnie masz w panelu dostępny moduł płatności przelewem bankowym (bankwire) oraz moduł płatności przy odbiorze (casheondelivery).

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, musiałem zainstalować casheondelivery oraz chyba dwa lub trzy razy odinstalować i zainstalować na nowo bankwire i o dziwo włączyło się w końcu. Każda z tych funkcji posiada swoją grafikę - cashondelivery miniaturka kuriera, przelew bankowy - zdjęcie blankietu - czy te  zdjęcia można gdzieś edytować? Chciałbym przygotować jakieś bardziej jednolite grafiki ale nie mam pojęcia gdzie je podmienić...

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo. Kończąc wątek z płatnościami - brakuje mi jeszcze tylko w module Płatność przy odbiorze v0,74  - możliwości ustawienia wyższej ceny wysyłki niż ma to miejsce przy przedpłacie. Czy ten moduł można gdzieś konfigurować (ja w panelu nie widzę przy nim opcji) , czy użyć do tego celu jakiegoś innego modułu (czytałem coś o cashondeliveryfee ale skąd go ściągnąć?).

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...