Jump to content

Home page tabs


arturit

Recommended Posts

Chciałbym prosić o pomoc i podpowiedź.
Gdzie w kodzie/plikach na ftp znajdę możliwość edytowania home.page.tabs? A może jest inne rozwiązanie? Problem mam generalnie z tym, że klikając np w promocje na stronie głównej nie w stopce, do adresu strony dodane jest #blockspecials a nie "/promocje" i w zasadzie kliknięcie nigdzie nie przenosi...

Z góry dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem, może źle wyjaśniłem. Chciałbym, żeby klikają w: Promocje, Najczęściej kupowane, Nowości...faktycznie przenosiło mnie do: adresstrony.pl/nowości a nie dodawało tak jak pisałem: #blockspecials

Link to comment
Share on other sites

ale to nie przenosi tylk ozmienia 'content' tabsa czyli odnosnik do wyswitlania w zawatosci danego tab, czyli, klikajac nowosci produkty w content zmianiaja sie na nowosci, klikajac w polecane, zmieniaja sie w polecane.

od tego jest ten modul. jak chcesz takiego przenoszenia to uzywaj modulu blocktopmenu i umeisc takie linki w menu, albo przenies zobie modul w hook home.

Edited by design4VIP (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Chyba jeszcze się nie rozumiemy :) Otóż strona to www.adresstrony.pl (podałem dokładnie w PW adres żeby było wiadomo o co chodzi) i tam pod sliderm znajduje się menu: popularne, najczęsciej kupowane, nowości, promocje. Cały wic polega na tym, że jak klikam w np promocje to nie przenosi mnie do www.adresstrony.pl/promocje, tylko do http://www.adresstrony.pl/#blockspecials i chciałbym to zmienić...tylko jak?

Edited by arturit (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Chyba jeszcze się nie rozumiemy :) Otóż strona to www.adresstrony.pl (podałem dokładnie w PW adres żeby było wiadomo o co chodzi) i tam pod sliderm znajduje się menu: popularne, najczęsciej kupowane, nowości, promocje. Cały wic polega na tym, że jak klikam w np promocje to nie przenosi mnie do www.adresstrony.pl/promocje, tylko do http://www.adresstrony.pl/#blockspecials i chciałbym to zmienić...tylko jak?

 

tak jak psizesz, dalej sie nie rozumiemy. 'tab' to nie menu tylko odnosniki do 'content', czyli tresci tego taba.  blizej jak powinno to wygladac masz np. na http://tigerpick.com/_KOPIA/en/, klikajac w odpowiednie pole tab zminiaja sie produkty (moduly) linkowane pod niego. a to, ze link wyglada '#blockspecials' jednoznacznie wskazuje na to, ze jest to linkowanie ajaxa.

 

a tak patrzac po linku PW. to sprawdz czy w hooku tabscontent masz w ogole odpowiednie do tabow moduly zaintalowane.... bo tak wyglada takby byly w tab a nie w content.

Edited by design4VIP (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Czyli się rozumiemy :) Wszystko się zgadza oprócz tego, że na stronie głównej nie wyświetlają się te promocje, po kliknięciu. Ustawione jest że powinny w dwóch rządkach po 4 sztuki, dodałem nawet produkt do promocji ale nic...W dodatku "edycja na żywo" pokazuje że te bloki tam są...Chyba zgłupiałem.

Link to comment
Share on other sites

wchodzisz w pliki szablonu i szukasz odpowiedniego hook.... z tego ci widze powyzej, to robisz wrazenei jakbys presta znal bardzo dobrze, czyli znalesc hook... podstawa ;) czyli nasuwa sie pytanie, czy rzeczywiscie wczesniej wszystko sprawdziles jak bylo pisane? bo jak nie to zapedzamy sie kozi rog i to robota po omacku....

 

pokaz co masz w index.tpl

Edited by design4VIP (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Znam i spokojnie sprawdzałem wszystko to o czym mówiliśmy.

 

Mój index.tpl wygląda tak:

*}
{if isset($HOOK_HOME_TAB_CONTENT) && $HOOK_HOME_TAB_CONTENT|trim}
    {if isset($HOOK_HOME_TAB) && $HOOK_HOME_TAB|trim}
        <ul id="home-page-tabs" class="nav nav-tabs clearfix">
            {$HOOK_HOME_TAB}
        </ul>
    {/if}
    <div class="tab-content">{$HOOK_HOME_TAB_CONTENT}</div>
{/if}
{if isset($HOOK_HOME) && $HOOK_HOME|trim}
    <div class="clearfix">{$HOOK_HOME}</div>
{/if}

Link to comment
Share on other sites

ach to lenistwo :D nie chcialo mi sie wczesniej zagladac w zrodlo a tu sprawa jasna.

 

plik ./themes/default-bootstrap/sass/bootstrap_lib/_navs.scss linia 197

.tab-content > .tab-pane, .pill-content > .pill-pane {
    display: none;
}

wywal display.....

 

nie zagladalem, bo zazwyczaj zakladam, ze szukajcy w pierwszej kolejnosci zaglada w rodlo i takie "drobnostki" wyszukuje sam ;) od tego jest firebug czy narzedzia chrome ;)

Edited by design4VIP (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...