Jump to content

Modul hromadných slev


czumil

Recommended Posts

Nabízím modul pro nastavení hromadných slev. Sám jsem ho naprogramoval, umožňuje hromadně nastavit slevy pro celou kategorii nebo třeba pro zboží jednoho výrobce, či kombinace kategorie a výrobce, a to jak v procentech, tak v korunách. O ceně jsem nějak neuvažoval, pokud někdo má zájem, může se mi ozvat.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Po delsi dobe konecne prikladam screen, aby si to mohl kazdy prohlidnout. Toto je zaklad modulu, na pozadani je mozne ho nejak treba rozsirit, zalezi na domluve.
K funkcnosti - lze vybrat produkty z jedne kategorie ci ze vsech naraz, stejne tak od jednoho vyrobce nebo od vsech a nasledne to filtrovat podle teto kombinace. Produkty v teto kombinaci kategorie - vyrobce lze nastavit hromadne ci po jednom, samozrejmosti je vyber slevy procentualne ci o pevnou castku a dale nastaveni platnosti.

19752_KZqZiWibYYpBCxGfLz4b_t

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Zdravim,
dlouho sem se sem nedostal a prefuji vzdy spis soukromou konverzaci emailem, ale nevadi. Tento modul nabizim za castku 300 korun, coz se mi zda primerene a nijak premrstene. Mel by bez problemu fungovat i na preste 1.1, sam jsem si to vyzkousel a nenasel zadnou chybu. Pokud by nekdo mel zajem, prosim o soukromou zpravu nebo mail.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Zdravim vsechny zajemce o modul, konecne jsem ho prepracoval tak, ze bez problemu funguje na verzi 1.3. Vim, ze se nejedna o nejnovejsi verzi, spousta z vas ji ale urcite pouziva, takze pokud budete mit zajem, klidne mi piste. Vyssi verze nez 1.3 jsem zatim netestoval, takze nemuzu nic slibovat..

Link to comment
Share on other sites

Zdravim vsechny zajemce o modul, konecne jsem ho prepracoval tak, ze bez problemu funguje na verzi 1.3. Vim, ze se nejedna o nejnovejsi verzi, spousta z vas ji ale urcite pouziva, takze pokud budete mit zajem, klidne mi piste. Vyssi verze nez 1.3 jsem zatim netestoval, takze nemuzu nic slibovat..


nevim jestli nejdes kapku pozdě ve PS 1.4 je už tohle řešený taky ....
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
×
×
  • Create New...