Jump to content

Moje adresy - přidání položky


pavell86

Recommended Posts

Zdravím, pokoušel jsem se přidat další label + input do šablony address.tpl. Tato operace se mi zdařila, avšak po odeslání se mi na stránce vypisuje

Fatal error: Call to undefined method Validate: :() in classes/ObjectModel.php on line 1029

 

 

 

V šabloně tpl mám

                        <label for="dph">{l s='DPH'}</label>
                        <input type="text" class="text" name="dph" value="{if isset($smarty.post.dph)}{$smarty.post.dph}{else}{if isset($address->dph)}{$address->dph|escape:'html'}{/if}{/if}" />
                    </p>

V databázi  mám v tabulce ps_address vytvořený sloupeček dph. Chyba bude zřejmě někde v souboru AddressController.php (tento soubor jsem nijak neupravoval)

 

Mohl by mi někdo poradit co s tím?

 

Děkuji

Edited by pavell86 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Možná se ptám hloupě, ale proč nové pole "dph"? V adrese to pole již je (vat_number) a PrestaShop ho využívá.

Měl jsem za to, že vat_number = IČO. Samozřejmě může se jednat o přidání jakékoliv jiné položky než je DPH. Jde mi o to jak korektně aplikovat úpravu

Link to comment
Share on other sites

Pro IČ se používá pole dni. Pak jsou ještě v tabulce ps_customer pole siret a ape, která se hodí jen pro Francii. Radši vždy použiju existují a nevyužívaná pole. Je to lepší než si upravovat kód a databázi - už jen kvůli upgradům.

Link to comment
Share on other sites

Pro IČ se používá pole dni. Pak jsou ještě v tabulce ps_customer pole siret a ape, která se hodí jen pro Francii. Radši vždy použiju existují a nevyužívaná pole. Je to lepší než si upravovat kód a databázi - už jen kvůli upgradům.

OK, v globále bych do adres, potřeboval přidat 3 níže uvedené položky

DIČ

DPH

 

Můžeš mi prosím poradit co nejjednodušší postup, jak položky implementovat do stávající templatu ( tedy bez programování) Děkuji

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...