Jump to content

Hit Kategorii


Recommended Posts

Idzie to zrobić bez żadnych modułów, w kategoriach możesz ustawić wybrany produkt na pierwszej pozycji, a w css (to już w zależności od szablonu) możesz ustawić osobne style dla pierwszego produktu i w ten sposób go wyróżnić.

Link to comment
Share on other sites

Witam.

Można zrobić to tak jak opowiedział kolega Endriu, lub zmienić CSS listy-produktów np. dla  "tylko online/polecanych/nowości/bestsellerów" jest to nie trudna robota moja firma może to wykonać lub proszę spróbować samemu.

Moduł jaki znalazłem: http://prestahelp.com/pl/strona-glowna/175-specjalne-produkty-w-kategorii.html  

 

Aby wykonać to samemu należy stworzyć nową klasę CSS, następnie w product-list.tpl wstawić do 

<div class="product-container {if isset($product.online_only) && $product.online_only}NOWA KLASA{/if}"  itemscope>

Powinno zadziałać jeżeli nic nie pomieszałem, i wkleiłem w dobrym miejscu, bo nie sprawdzałem działania.Przykład powyżej dotyczy często nie używanej funkcji online_only.

Robiłem to kiedyś, dodatkowo zmieniłem nazwę w tłumaczeniach i klient stosuje to jako wyróżnik na liście produktów. Sprawdza mu się doskonale. Jeżeli to pomogło, mogę sprawdzić dokładnie co i jak zostało zrobione. 

wyroznienie.jpg 

Zdjęcie z serwera testowego, prezentujące wyróżnienie produktu. Dodatkowo na zdjęciu widać, że pokazane są 3 najważniejsze cechy produktu. Ostatecznie widok został zmieniony na podstawowy widok listy nie grid. 

Edited by jprzezdziek (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...