Jump to content

Facebook Login Türkçe Anlatım Araştırıyorum

Recommended Posts

Facebook Login yani connect with facebook için Türkçe Anlatım Araştırıyorum. Bu konu hakkında baya bir araştırma yaptım. Ama beceremedim. Facebook ayarları da dahil yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Edited by fyec (see edit history)

Bu site sadece facebook kurulumunu anlatıyor. Peki sisteme nasıl entegre edeceğiz. Free modülleri kullandım ancak sisteme kaydolduktan sonra geri dönüşte hata veriyor. Facebook ile izinleri istiyor tamam diyoruz fakat sistem gene oturum açmıyor. Callback' te bir sıkıntı yaşıyoruz.

Birde resimli anlatımın altındaki yorumlarda çalışmadığı veya çalıştıramadıklarını söylüyorlar sanırım.. Birde ben deniycem Vekia bu konuda prof muhakkak bir yerde hata yapıyorla merak ettim. Çalışırsa bilgi veririm. Resimleri aynen uygulayınca çalışıyor.

Face de oluşturduğunuz app deki key  ve id numaralarını modülünüzdeki gerekli yerlere koyuyorsunuz. Bu yeterli oluyor.

Edited by askinjew (see edit history)

Birde resimli anlatımın altındaki yorumlarda çalışmadığı veya çalıştıramadıklarını söylüyorlar sanırım.. Birde ben deniycem Vekia bu konuda prof muhakkak bir yerde hata yapıyorla merak ettim. Çalışırsa bilgi veririm. Resimleri aynen uygulayınca çalışıyor.

Face de oluşturduğunuz app deki key  ve id numaralarını modülünüzdeki gerekli yerlere koyuyorsunuz. Bu yeterli oluyor.

Arkadaş piyasada dolaşan free modüller ile çalışma yapıyor...bir çok free modülde problem var...belki her şeyi düzgün yapmış ama modül çalışmıyor olabilir...

Haklısınız free modüllerin çoğu hatalı ve sistemden kaldırsanız bile yeni üyelik girişlerinde hatalar verdiriyor. Bizzat kendimden hatırlıyorum. Orayı atlamışım kusurabakmayın. Bu gibi sistem modüllerinde ücretli ve kararlı olanları seçmekte büyük yarar var .

paralı modüller çalışıyor arkadaşlar.

facebook login altyapısında sürekli güncelleme yapıyor. aynen bu konuda benimde tercihim ücretli moduller. malum ücretsizlerde sürekli güncelleme bekliyemessiniz.

facebook login altyapısında sürekli güncelleme yapıyor. aynen bu konuda benimde tercihim ücretli moduller. malum ücretsizlerde sürekli güncelleme bekliyemessiniz.

Yalnız flogin modülü bana api keyi sormadı o garibime gitti sadece api kimliğiyle çalıştı. Normalde api keyi de istemesi gerekmiyor mu?