Jump to content

"Oznámení e-mailem [Mail alerts]" - zákazník nemůže odeslat shopu e-mail


unka

Recommended Posts

Zdarec,

pokud je zboží vyprodáno tak nelze kliknutím odeslat ze stránky dotaz na shop kdy bude zboží naskladněno.

V souboru product.tpl v adresáři: mailalerts / views / templates / hook / product.tpl mi Dreamweaver píše že je tam chyba.

Viz níže. Netuší někdo co je nutno opravit:

THX U.

 

Kód ve kterém by měla být chyba (je to řádek 31 - červeně):

 

 

function clearText() {
    if ($('#oos_customer_email').val() == '{/literal}{l s='[email protected]' mod='mailalerts'}{literal}')
        $('#oos_customer_email').val('');
}

Edited by unka (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

chyba v literalu by být nemusela...odděluje kód php... viz. github.com/PrestaShop/mailalerts/blob/master/views/templates/hook/product.tpl ...to že to hlásí nějaký editor to ještě nemusí znamenat chybu... tím chci říct že chyba je zřejmě jinde.

Edited by XM4N (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

literal máš opačne

 

správne by to malo byť:

 

function clearText() {

    if ($('#oos_customer_email').val() == '{literal}{l s='[email protected]' mod='mailalerts'}{/literal}')

        $('#oos_customer_email').val('');

}

 

Díky za tip. Zkusil jsem upravit soubor tak jak píšeš ale výsledek je bohužel stejný :-(

Link to comment
Share on other sites

RE: XM4N: asi máš pravdu, Dremw. sice ukazuje chybu v kódu ale asi bude ještě někde jinde :-(

 

Vrátil jsem kód do původního stavu.

Najde se někdo s verzí 1.6 ... komu to funguje správně?

Když není zboží skladem tak po kliknutí na odkaz na stránce zboží se zobrazí formulář který zákazník odešle shopu že má zájem o zboží.

Když najedu myší na odkaz který má vyvolat formulář poptávky tak vede liknk na aktuální stránku ne na poptávkový formulář.  Viz dole na obrázku.

post-15186-0-60427500-1431160820_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Na prestashop.com je demo které nemá nastavený produkt ve stavu momentálně vyprodáno a tak testnout nelze :-(

 

Mám nainstalovanou Prestu na 3 doménách.

- na prvné doméně mám verzi PrestaShop™ 1.6.0.5 - funkce nefunguje

- na druhé a třetí doméně mám PrestaShop™ 1.6.0.8 a také nefachčí :-(

 

Přece pokud je zboží vyprodáno nebo z nějakého důvodu momentálně není tak je ideální když zákazník na stránce klikne na odkaz a může jednoduše odeslat dotaz shopu přímo ze stránky produktu. Než odesílat e-mail a upřesňovat o jaké zboží má zájem.

 

Jinak je to modul: Oznámení e-mailem [Mail alerts] v3.5.2 - by PrestaShop který zasílá informace:

- Nová objednávka

- Není skladem

- Varování rozsahu a tyto upozornění chodí korektně.

 

To co nechodí je Zákaznické oznámení / Dostupnost zboží - viz obr.

Je tu někdo kdo má verzi 1.6.xx a má tuto funkci funkční?

post-15186-0-40277000-1431292500_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...