Jump to content

Ürün detaya girince üyelik sorunlu olması için yardım lütfen

enisku

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar siteye girişte anasayfada gezinilebilinsin ama kategoriler ve ürün detaylarına girmeye çalışılınca üye girişi veya üye olma sayfasına otomatik yöndirilsin gibi bir temada yapılacak düzenleme veya bir eklenti var mı?

Şimdiden teşekkür ederim

Versiyon 1.6.9

Bana bu konuda net bir modül paylaşımınız olabilir mi? Ayrıca ilgi ve alakanız içinde çok teşekkür ederim.

İstenilen özellik şu yönde

- Kişi siteye ilk girdiğinde anasayfa da ki herşeyi görebilsin. Üst satırda ki kategori isimlerini de fakat anasayfadan herhangi bir ürüne tıkladığında veya üst satırda ki kategorilerden herhangi birine tıkladığında direk üye olması için gerekli sayfaya gitsin. Sonra üyeliği onaylandığında serbestçe dolaşabilsin fiyat ürün detayı kategori vs herşeyi yalnızca üyeliği onaylandığında görebilsin.

Aklınızda böyle birşey varsa çok sevinirim.

Teşekkürler.

Bana bu konuda net bir modül paylaşımınız olabilir mi? Ayrıca ilgi ve alakanız içinde çok teşekkür ederim.

İstenilen özellik şu yönde

- Kişi siteye ilk girdiğinde anasayfa da ki herşeyi görebilsin. Üst satırda ki kategori isimlerini de fakat anasayfadan herhangi bir ürüne tıkladığında veya üst satırda ki kategorilerden herhangi birine tıkladığında direk üye olması için gerekli sayfaya gitsin. Sonra üyeliği onaylandığında serbestçe dolaşabilsin fiyat ürün detayı kategori vs herşeyi yalnızca üyeliği onaylandığında görebilsin.

Aklınızda böyle birşey varsa çok sevinirim.

Teşekkürler.

Selamlar;

söylediğin bire bir aynısını geçen ay kodlamıştım. 2 günümü almıştı.

bunun için prestahop default category ve product sayfasına overide yapmak gerekiyor .

birde tabiki onaylı üyelik için üyelik fonksiyonuna.

özelden iletişme geçebilirsen yardımcı olurum.

Edited by safa (see edit history)