Jump to content

jak přidat za cenu napis S DPH a jak se zbavit štítku NOVÉ?


Capricho

Recommended Posts

1) Ať už u zboží nastavím cenu s DPH nebo bez DPH tak se mi zobrazuje pouze cena. Potřeboval bych aby u ceny zboží bylo napsáno (s DPH).

Kde nastavím aby se hned za cenou zobrazoval text s DPH?

 

2) Vždy když přidám nové zboží zobrazuje se u něj v rohu nahledu takový prožek a v něm je napsáno nové. nevíte jak se toho proužku zbavit?

 

Web:

www.reichmoto.cz

Edited by Capricho (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

1) Jedine co me napada, je uprava templatu, ale muselo by se to predelat na spouste mist, coz by vedlo akorat tak ke zmateni, protoze tech mist je opravdu dost.

Skutecne je nutne tam tuto hodnotu davat? V maloobchode je zvykem, ze pokud je uvedena jedna cena, je s dani, tak proc to dopisovat? Pripadne by melo stacit pridat tuto informaci do obchodnich podminek, nebo nekam na viditelne misto.

 

2) Reseni je jednoduche, staci na stitek v css aplikovat styl 

display: none;
Link to comment
Share on other sites

 

1) Jedine co me napada, je uprava templatu, ale muselo by se to predelat na spouste mist, coz by vedlo akorat tak ke zmateni, protoze tech mist je opravdu dost.

Skutecne je nutne tam tuto hodnotu davat? V maloobchode je zvykem, ze pokud je uvedena jedna cena, je s dani, tak proc to dopisovat? Pripadne by melo stacit pridat tuto informaci do obchodnich podminek, nebo nekam na viditelne misto.

 

2) Reseni je jednoduche, staci na stitek v css aplikovat styl 

display: none;

 

Na Slovensku musíme zobrazovať cenu s DPH a musí to byť označené.

 

1. V zložke themes/tvojatema/product.tpl nájdi our_price_display a nahraď to tak aby to vyzeralo takto:

 

                <p class="our_price_display">

                {if $priceDisplay >= 0 && $priceDisplay <= 2}

                    <span id="our_price_display">{convertPrice price=$productPrice}</span>

                    {if $tax_enabled  && ((isset($display_tax_label) && $display_tax_label == 1) OR !isset($display_tax_label))}

                        {if $priceDisplay == 1}{l s='tax excl.'}{else}{l s='tax incl.'}{/if}

                    {/if}

                {/if}  

                </p>

 

   V zložke themes/tvojatema/product-list.tpl nájdi riadok: {convertPrice price=$product.price_tax_exc}{/if} </span> a pridaj do riadku na koniec {l s='tax incl.'}

 

Výsledok by mal byť taký ako mám ja na webe:

Produkt: http://svetkluciek.sk/sk/tupai-minimal-line-klucky-s-tenkymi-rozetami/rozetova-klucka-cinto-2-hr-minimal-line

Zoznam produktov: http://svetkluciek.sk/sk/tupai-minimal-line-klucky-s-tenkymi-rozetami/

 

2. Prúžok odstrániš zmenou nastavenia v administrácia/nastavenia produkty/Počet dní, počas ktorých je produkt uvedený, ako "nový" dáš 0.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

tak se mi nepodarilo dostat napis s dph do seznamu zbozi, zobrazuje se mi to pouze u rozkliknuteho zbozi.

v seznamu zbozi mi to po pridani kodu vypisuje za cenou pouze text (tax incl) misto s DPH.

 

muzete me navest na konkretni misto kde odtsranit ty stitky NOVE? hledal sem vsude a nenasel

 

Dekuji

www.reichmoto.cz

Edited by Capricho (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...