Jump to content

Vytvoření Template grafiky


Zdeněk

Recommended Posts

Řeknu to jinak.....Mám nabídku od www.broucek-a-beruska.cz a ceny jsou následující :
Grafický návrh 4000,-
Nakodóvání do e-shopu + uprava struktury nadpisu (Validně) 2500,-
Je mi jasné, že tato práce neni žádný med....Pokud bych byl spokojený je možná další spolupráce do budoucna na dalších projektech...
Díky.

Link to comment
Share on other sites

Mily Zdeněk. Ak ti niekto urobi cenovu ponuku, bud taktny a neplacaj ju na web v snahe, aby ti dal niekto podliezavu proti-ponuku. Je to z tvojej strany maximalne neseriozne a ako klienta by som ta osobne nechcel. Je to od teba ako potencionalneho zakaznika ktory hlada na tomto fore zhotovitela, hlupe.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj....
Nedával jsem sem nabídku za účelem aby nškdo podlezl...Ale otázky za kolik nejsou zrovna dvakrát normální...Snad každý ví kolik za to má chtít....
Je mi jedno jestli bude někdo dražší pokud bude mít lepší reference.....Proto je požaduji....
Chci aby to dělal někdo kdo to nebude dělat poprvé... A kdo to také udělá kvalitně...Což si myslím, že http://www.broucek-a-beruska.cz jsou...
To že bude mít takovéto ceny jsem nepočítal.... Opravdu mně mile překvapil..

Link to comment
Share on other sites

Tak to se pleteš... cena designu tě může stát 1kč, ale i 250.000Kč. A teď nemluvim jen tak do větru, třeba u společnosti NetDirect začínají eshopy na půl milionu a dalších čtvrt mega tě bude stát jen design.

Takže pokud se tě někdo informativně zeptá za kolik si ho představuješ, tak určitě máš nějakou svojí hranici, kolik za to chceš zaplatit. On se pak i blbě nabízí návrh, když nevíš jestli má bejt za 1000kč (cca 3 hodiny práce) nebo za 5.000 či za 10.000 a více...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...