Jump to content

Sleva (nižší ceny) pro celý eshop


zodiak

Recommended Posts

ahoj, potreboval bych poradit. mam eshop kde bych chtel udelat slevu na veskere zbozi 5%. pokousel jsem se to resit pres groups a vouchers. v groups jsem si vsiml ze se po registraci zakaznik automaticky vytvori do skupiny, ktera tam je zadana defaultne, da se tam na tuto skupinu nastavit sleva, ale ta se bohuzel aplikuje az pote co zakaznik odesle registraci. pred registraci ve FO a v nakupnim kosiku vidi stale ceny zbozi pred slevou. jak tedy docilit toho aby zakaznik prisel do eshopu a uvidel nizzsi ceny o tech napr. 5 %??

Link to comment
Share on other sites

Slevy lze zadat pouze jak pisete skrze vouchery a skupiny. Moc mi ale neni jasne, proc chcete, aby zakaznik videl i bez prihlaseni slevnene zbozi - to rovnou muzete zmenit vsechny ceny, ne? (pokud se teda nejedna o nejakou hromadnou kratkodobou akci:)

Jo a takova vychytavka by se mi taky hodila, nevi nekdo o necem?

Link to comment
Share on other sites

diky, to vyuziti, je jak pisete, mozne pouzit pro kratkodoba akce typu happy hour, nebo napr. chci prizpusobovat ceny podle pohybu kurzu € nebo $ atd....menit ceny jednotlive u sta az tisice produktu neni vhodne ;). asi toto reseni nelze v klasicke preste nastavit, mozna nejaky modul by toto vyresil, verim ze naprogramovani neceho takoveho by byla hracka, bohuzel programator nejsem...

Link to comment
Share on other sites

take moc diky za modul, ale problem je v tom, ze se ty ceny neprenaseji do kombinaci produktu, coz je celkem velky problem...


Sleva na kombinaci nejde nastavit ani normálně, takže nějak nechápu? Prostě sleva se dává akorát na základní produkt, kdyby si měl dávat u produktu slevu na každou kombinaci, tak by ses z toho asi posr....
Link to comment
Share on other sites

Protože se jedná o členský klub. Zákazník předem žádá o členství na základě určitých požadavků zadavatele a pokud splní podmínky, je přijat - Následně má nižší ceny a potřebuju, aby tu slevu viděl aspoň na faktuře...

Link to comment
Share on other sites

Jeste nutne k mnozstevni sleve:

Existuje nejaky zpusob nebo modul, diky kteremu lze zadavat mnozstevni slevu, ktera se vztahuje k celemu kosiku a ne jen k jednomu typu zbozi? (bez pouziti voucheru)

Tedy potrebuji nastavit mnozstevni slevu, ve ktere by bylo zbozi z vice kategorii..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

nahral jsem modul , který sem dal jakcrabbit takže díky. Jen se chci zeptat potřebuju,aby se to aplikovalo na všechny produkty,kterých je 12 tis a ty slevy se přidají jen na prvních 300 produktů,které se zobrazují v tomto modulu.A nemůžu to pořád hlídat jelikož import a aktualizace probíhají automaticky.POradí mi někdo ? díky

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

zkousel jsem ten modul Sales&discount;, ale ve verzi 1.1.0.5 nebezi :-(.
Instalace probehla v poradku, v Katalogu se objevila nova zalozka, ale kdyz na ni kliknu tak se objevi jen veta: zalozka neexistuje.
Ani v modulech - nastaveni tohoto modulu e neobjevi zadne moznosti nastaveni. Neexisuje tento modul i pro verui 1.1? Nebo nejde tento upravit aby fungoval i pod starsi verzi? Diky moc za rady

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...