Jump to content

Felső horizontális menű


szecso_lr

Recommended Posts

Sziasztok.

Segítséget szeretnék kérni hogy a felső horizontális menű hol tárolja a linkeket vagy hogy állítja össze a linket.

Az a gondom hogy ha a felső horizontális menűbe olyan kategóriát teszek be ami root akkor annak a linkje csak a domainra mutat (.hu -ra nem pedig a .hu/234188-katneve címre)
De ha olyat teszek bele aminek a linkje nem root hanem lejjebbi kategória akkor jól működik.

Az megtaláltam hogy a "MOD_BLOCKTOPMENU_ITEMS" vannak a kategóri számok hogy hova mutatnak, és a "ps_category_lang" be is benne van a link_rewrite -nál hogy mit kellen írnia a .hu után de mégsem teszi hanem csak a .hu -ig jut el a dolog.

 

A modult már telepítettem töröltem újratelepítettem, de akkor is ezt csinálja :(

presta 1562

 

/istván/

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok.
Rászántam a mai napot hogy miért nem megy, mi lehet a gond.
Az összes kategóriát kitöröltem, és az összeset újra importáltam.

Eddig importkor 2 menetben csináltam, először  a szöveg és az alapadatok, utána a kép.
Mindaddig jó volt amíg a képet nem importáltam. Amint a képet importáltam szétugrott az egész.
Tehát a megoldás az lett hogy kategóriában a képet és az adatokat egyszerre egy menetben importáltam és akkor már rendesen működött.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...