Jump to content

Instalace Prestashopu


Recommended Posts

Zdravím, mám už několik dní problém, který se mi nedaří vyřešit. Mám registrovanou doménu na serveru active24.cz a hosting na savana.cz. Už jsem zkoušel všelijaké nastavení DNS, ale pořád se mi nedaří přesměrovat doménu na hosting. Prestashop už mám nahraný na serveru přes FTP, ale je mi k ničemu když doména není propojená. Prosím o radu jak vyplnit nastavení DNS záznamů domény na active24, tak aby se propojila s hostingem. Už si nevím rady :-( 

Link to comment
Share on other sites

Zdravím,

 nezapomeňte že změny v DNS se projeví vždy do 24hod (někdy i déle). Co se týká nastavení jednoho či druhého. Pro oba hostingy najdete vědomostní databázi kde mají jak to má v DNS vypadat a určitě máte i možnost kontaktovat technickou podporu hostingu. Možností nastavení DNS domén je vícero a v každém případě potřebujete znát IP adresu pro server hostingu pro ověření vám stačí nastavit jeden A záznam v DNS registrátora domény a pokud to půjde pak si přidejte další.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj

 

nejlepší to bude to konzultovat s podporou savany, věřím že ti velice rádi pomůže, v případě kdy poskytneš přihlašovací údaje na active24 tak i nastavení, vetšinou se změny DNS projeví do 1H v závislosti na poskytovateli internetu a nebo si můžeš nastavit vlastní dns pro překlady a to 4.4.4.4 a 8.8.8.8 jsou to DNS googlu.

Link to comment
Share on other sites

Dobře, takže jsem úspěšně nainstaloval prestashop, a přesměroval doménu na svůj domovský hosting na savaně. Teď ale nevím jak dál prestashop mi píše waiting for DNS viz. příloha. Bude tedy potřeba přidat další A záznam nebo už stačí jen počkat? Když zadám svoji doménu ukáže se mi pouze okleštěná šablona viz dole. Díky za odpověd. 

post-996014-0-76528800-1430160081_thumb.jpg

post-996014-0-35567600-1430160166_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...