Jump to content

Recommended Posts

Po troch rokoch uspesneho fungovania s PS, mozem povedat nasledujuce:

 

NEODPORUCAM UPDATE Z 1562 na 16014!

Preco?

 

Web absolutne pomaly, preklady sa pravidelne stracaju, odozva na block search, ...

Mam kupene moduly na cache a java urychlenie, testovanie na hostingu, aj VPS...

Proste rychlost absolutna nula.

 

Aktualne som spravil downgrade na PS15602 a rychlost perfektna...

Osobne nevidim dovod na uprgrade toho, co funguje.

 

Mam jeden eshop v PL, co bezi na verzii PS1441 a ten zaraba jedna radost...

 

Na fore najdete odpovede na vsetky problemy...

Keby nieco, dajte PM, alebo [email protected]!!!

Link to comment
Share on other sites

Riesenie rychlosti je z velkej casti zalezitost tykajuca sa konkretnych podmienok servera, na ktorom eshop bezi. Kazda instalacia PrestaShopu sa z pohladu ladenia rychlosti riesi individualne. Nie je mozne pisat step-by-step navody uplne na vsetko, ked pri rieseni je potrebne interktivne reagovat na vyskytnute situacie. To si vyzaduje dostatok vedomosti a skusenosti.

Link to comment
Share on other sites

Riesenie rychlosti je z velkej casti zalezitost tykajuca sa konkretnych .....

Prepáč ale ako tvoj posledny tak ani prvý koment nie je konštruktívny príspevok k tomu aby si niekomu pomohol kto ma problem s rýchlosťou PS.

Vyhovárať sa na rozdielne nastavenia a providrov je len úboha výhovorka ze nemas záujem pomoct. V tom prípade si vôbec nemusel ani komentovať.

Každý kto tu pise tak pise zo svojho prostredia na ktorom pracuje. Ci to pomôže nikto nevie. Ale podelí sa o vedomosti a skúsenosti.

Ruku na srdce ze si na to vsetko prisiel len tak sám zo dna na den. Ze si nehľadal riešenia po nete po fórach.

Link to comment
Share on other sites

Dobrý den, nezobrazují se mi ceny v prestashopu v přehledu "Katalog/produkty", ale když rozkliknu jednotlivé produkty, tak ceny mám vyplněné včetně daňových pravidel atd.... Vůbec si s tím nevím rady mam 1.6.0.14. Prosím o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

K tej rychlosti... mam verziu 1.6.0.9

V kratkosti nerozumiem preste, lezie mi na nervy ale je to nutne zlo...

 

Pointa:

ide miestami neskutocne pomaly kazde okno otvara 10s, ked som na produkte tak este musim pockat dokym nacita komplet stranku pretoze ma stale vracia na zakladny jazyk (produkt je v 10 jazykoch), skor nie je mozna editacia

- skusal som rozne nastavenia co som pocital na forach ale viac menej bez vysledku

 

Teraz som urobil migraciu presty na druhu domenu, vyuzivaju ten isty hosting... Na novej domene ide presta ako rychlik, nerozumiem tomu... Na povodnej domene ledva ide, pricom je to ten isty hosting...

 

Myslim ze vacsina mi napise ze je to o hostingu a vytazeni servera, host je nemecko allinkl.com , ktory su na nemeckom trhu medzi najlepsimi... Ale vrta mi to v hlave ked mam jeden hosting a viacero domen, len po prekopirovani eshopu ide zrazu rychlejsie. 

 

Nechce sa mi im vypisovat, ten shop nemoze byt pomaly / vypadavat preto chcem objednat dedikovany sever (cca 100€ mesacne), zaujima ma Vas nazor ako by sa to dalo inak riesit pripadne skusenosti

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...