Jump to content

Multistore - áno/nie?


Prskavka

Recommended Posts

Ahojte,

 

potrebovala by som poradiť. Mám e-shop pre sk a cz zákazníkov. Je po slovensky, ale začínajú mi písať aj zahraniční zákazníci, už prebehlo aj pár objednávok (asi použili google translator). Už dlhšie mám plán mať ďalší e-shop s rovnakým tovarom aj pre zahraničných, len ten má iný názov, nakoľko sk-cz e-shop má pre de či en nečitateľný názov.

 

Otázka je, či použiť multistore (mám však modul heureka a zatiaľ som nenarazila na modul, ktorý by multistore podporoval - nepotrebujem, aby zahraniční návštevníci dostávali mail z Heureky), alebo ako riešiť sklad a názov inak? 

 

Dík za tipy

 

 

Link to comment
Share on other sites

Je to otázka len prekladu. Produkt sa po slovensky môže volať pero, po česky ceruzka a po nemecky fixka napríklad. Je na tebe ako preložíš daný produkt.

 

Čo sa týka multishopu tak moduli fungujú oddelene v závislosti na daný e-shop zo skupiny čiže napríklad ak máš shop1 a shop2 tak pre shop1 môže byť modul aktívny a pre shop2 bude vypnutý

Link to comment
Share on other sites

Je to otázka len prekladu. Produkt sa po slovensky môže volať pero, po česky ceruzka a po nemecky fixka napríklad. Je na tebe ako preložíš daný produkt.

 

Čo sa týka multishopu tak moduli fungujú oddelene v závislosti na daný e-shop zo skupiny čiže napríklad ak máš shop1 a shop2 tak pre shop1 môže byť modul aktívny a pre shop2 bude vypnutý

ahoj, to všetko viem, multistore som si skúsila už nanečisto, žiaľ, zrovna modul Heureka (teda modul posielajúci do heureky objednávky) som nenašla nikde podporujúci multistore a tým pádom sa buď dá použiť pre všetky alebo pre žiadny shop v rámci multistore a moc dobre to nevyzerá, keď rakúšanka či holanďanka dostane mail z Heureky po slovnesky :/.

Edited by Prskavka (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...