Jump to content

Dodatkowe pole obowiązkowe podczas rejestracji 1.6.0.8


cadron

Recommended Posts

Cześć chciałbym dodać nowe pole obowiązkowe Akceptuje treść regulaminu sklepu internetowego, mam już pole o ochronie danych osobowych więc nie mogę tego przerobić. 

 

presta 1.6.0.8

 

Zastanawiam się również w jaki sposób mogę dodać komunikat na końcu rejestracji" Na Twój mail została wysłana informacja o zarejestrowanym koncie"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Witam, zgodnie z Polskim prawem użytkownik podczas rejestracji musi zaznaczyć pola regulaminu oraz przetwarzania danych. To że podczas składania zamówienia jest pole akceptacji regulaminu nie ma nic do rzeczy. Czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć jak dodać takie pola przy rejestracji ?

Link to comment
Share on other sites

Jesteś w błędzie Klient podczas rejestracji musi wyrazić zgodę na to w czym bierze udział więc w tym przypadku na przetwarzanie danych osobowych, regulamin tutaj nie jest zazwyczaj wymagany. Akurat podczas składania zamówienia klient musi zostać poinformowany o prawach, obowiązkach i ewentualnych zasadach - takie informacje umieszcza się przeważnie w regulaminie. W większości sklepów przy rejestracji wystarczy aktywować moduł Blok Ochrona Danych Osobowych i go skonfigurować.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...