Jump to content

Shopo perkėlimas į kitą domainą


zerbinas

Recommended Posts

Sveiki,

situacija tokia:

testinis shopas buvo paleistas domain1.lt/public_html/prestashop/failai
dabar jau noriu permesti i domain2.lt/public_html/failai
redaguojant config/settings.inc.php nelabai gaunasi
<?php

define('__PS_BASE_URI__', '/prestashop/'); cia keiciu i define('__PS_BASE_URI__', '/');
define('_THEME_NAME_', 'prestashop');
define('_DB_NAME_', 'xxxx_aloe');
define('_DB_SERVER_', 'localhost');
define('_DB_USER_', 'xxxx_aloe');
define('_DB_PREFIX_', 'ps_');
define('_DB_PASSWD_', 'xxxxx123123');
define('_DB_TYPE_', 'MySQL');
define('_COOKIE_KEY_', 'd1rTc4m5nGgWXEODQX0QvzdLdY80gsNW0JmG36fHpPMI92TEOOArfAdT');
define('_COOKIE_IV_', 'MkqOXw9A');
define('_PS_VERSION_', '1.2.5.0');

?>

o ka kitur kad naujas domainas naudotu ta pacia baze.
Busiu dekingas.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Sveiki,

situacija tokia:

testinis shopas buvo paleistas domain1.lt/public_html/prestashop/failai
dabar jau noriu permesti i domain2.lt/public_html/failai
redaguojant config/settings.inc.php nelabai gaunasi
<?php

define('__PS_BASE_URI__', '/prestashop/'); cia keiciu i define('__PS_BASE_URI__', '/');
define('_THEME_NAME_', 'prestashop');
define('_DB_NAME_', 'xxxx_aloe');
define('_DB_SERVER_', 'localhost');
define('_DB_USER_', 'xxxx_aloe');
define('_DB_PREFIX_', 'ps_');
define('_DB_PASSWD_', 'xxxxx123123');
define('_DB_TYPE_', 'MySQL');
define('_COOKIE_KEY_', 'd1rTc4m5nGgWXEODQX0QvzdLdY80gsNW0JmG36fHpPMI92TEOOArfAdT');
define('_COOKIE_IV_', 'MkqOXw9A');
define('_PS_VERSION_', '1.2.5.0');

?>

o ka kitur kad naujas domainas naudotu ta pacia baze.
Busiu dekingas.


na pas mane tokia pati situacija, tai as pries kazka darydamas noriu pasitikslinti. Ar man tereikia visus failus is prestashop perkopijuot i domain1.lt/public_html ir viskas veiks. Ar tai padarius dar kazka reik padaryt.
Dekui uz patarimus
Link to comment
Share on other sites

na pavargau nemazai pats, bet niekas nesigavo. Perkelus visus failus is domain1.lt/public_html/prestashop i domain1.lt/public_html ir bandant uzkraut puslapi uzkrove tik raides (jokiu paveiksleliu ir t.t.). Sudejau visur permissions ant tu folderiu, kuriu reikia ir instaliuojant. Tada paveiksliukai atsirado (pirmas puslapis tvarkingas), bet deja paspaudus ant kokios nors nuorodos (is kategoriju, ar kita) ismeta puslapis nerastas. Na taip ir likau nesuprates, tad viska grazinau atgal ir sukuriau index.php failiuka su automatine nuoroda i domain1.lt/public_html/prestashop Kolkas taip bus
JEI KAS NORS TURIT PATARIMU, PRASAU PATIRKIT

Link to comment
Share on other sites

Turėtų pakakti pakeisti "define('__PS_BASE_URI__', '/');"
Aišku reikia ir duomenų bazės nustatymus sutvarkyti po perkėlimo.

Taip pat rekomenduojama išvalyti kešą:

Tools->Smarty->cache - viską ištrinti
Tools->Smarty->compile - viską ištrinti

Jeigu tai nepadeda, gal galima pamatyti online versiją?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Sveiki,
senokai čia esu ir kuriu tinklapį. Nardžiau per šį forumą ieškodamas informacijos, viskas gavosi puikiai. Skaitinėdamas tuo metu buvau pastebėjęs perkėlimo į kitą domeną skiltį. Tuo metu žinojau, kad kol kas tai man neaktualu, bet nujaučiau, kad ateityje gali būti aktualu. Taip ir įvyko. Jau aktualu.
Todėl kreipiuosi į tuos, kas jau tai padarė ir į tikrus programuotojus.
Būtų labai gerai, jei parašytumėte step by step kaip perkelti saitą į kitą domeną. Mano atveju tai tas pats serveris, tik kitas domenas. Manau būtų labai gerai, jei parašytumėte kaip tai daroma ir keliant į kitą serverį.

Tikiuosi, kad atsiras žmogus, kuris nepagailės, ims ir parašys šią procedūrą/as kaip tai turi būti daroma.

Best regards
RK

Link to comment
Share on other sites

Jei puslapis yra tame paciame serve (pvz maniskiai serveriai.lt su multidomain), tai uztenka visa turini, esanti public_html nukopijuoti is senosios svetaines i nauja. Duombazeje nieko keisti nereikia. Kai jau viskas perkelta reikia eiti i admin - preferences-SEO and URL ir ten apacioje irasyti naujos svetaines adresa, kitaip ivedus naujos svetaines adresa mes i senaja. Stai ir viskas, beje - as ne programuotojas, tik perkeliau pries pora dienu svetaine i nauja adresa.

Link to comment
Share on other sites

Kaip suprantu, naujo adreso duombazė liko ta pati/sena. Tačiau man ateityje reikės atskirti šių dviejų domenų saitų duombazes, kad jos būtų viena nuo kitos nepriklausomos. Geriau tai padaryti iš karto.
Taigi klausimas yra toks: Kaip šiuos du turimus saitus/domenus padaryti vieną nuo kito nepriklausomus? T.y. atskirti jų duombazes?

Link to comment
Share on other sites

Taip DB naudojama sena, nes naujas puslapis kreipiasi i sena DB. Kad atskirti, reikia pasidaryti pilna duombazes backupa ir ji uzkelti ant tuscios naujos duombazes. Tada reikes pakeisti config/settings.inc faile DB pavadinima, useri, pasworda (naujos DB prisijungimui). Berods tiek.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...