Jump to content

Přesun webové prezentace a nevyžádané přesměrování


Palie

Recommended Posts

Zdravim,

 

mam velkey problem se zrusenim presmerovani. Nevim proc, ale po presunu prezentace na novou domenu B me po je jim zadani do prohlizece vzdy presmeruje na domenu A.

 

Prepsal jsem DB pro domenu B - configuration, ps_shop URL, domain, domain SSL

V FTP domeny B jsem prepsal htaccess, config.

 

V back office domeny B se mi zobrazuje Nyní jste připojeni s tímto názvem domény B. To se liší od názvu domény obchodu specifikované v nastavení Multistore: "A". Pokud je toto vaše hlavní doména, změňte na . - multistore nechci a nevim proc se mi obchod do nej vlozil, takze jsem ho zakazal.

 

A zobrazuje se mi:

 

Nyní jste připojeni s tímto názvem domény B

To se liší od názvu domény nastavené v "SEO a URL" . Pokud je toto vaše hlavní doména, změňte na .

Po zmene v SEO A URLna domenu B se mi zmeni i Obchod URL back officu A. takze obe domeny se presmeruji vzdy na stejnou stranku. To potrebuji odstranit. Mate nekdo tuseni jak to vyresim? 

 

Moc dekuji za rady vsem. 

Edited by Palie (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Dobrý večer,

 pokud jste skutečně prohledal celou DB a odstranil jakýkoliv výskyt na původní doménu pak vám zbývá asi už jen že to někde hapruje v cache shopu/prohlížeče případně ještě někde v DB něco bude jako třeba původní fyzická cesta na původním serveru(pokud to nejde na stejném hostingu tak tohle také prověřte) apod... Také u změny v htaccess nejde jen o to ručně to přepsat a na jiném hostingu to je potřeba komplet regenerovat. Je skoro je lepší vyexportovat jen produkty a zákazníky a naimportovat je do nově nainstalovaného obchodu něž to přesunovat celé a hrabat se ve všem co je zde zmíněno.

Link to comment
Share on other sites

Dekuji za odpoved,

 

v DB jsem nechal jen odkazy na socialni site a k fotkam. jinak tam uz nic jineho nemam. htaccess generuji, cache mazu, ale vse bez vysledku.

 

CO mohu ovlivnit je na ktery obchod se bude presmerovavat. To lze nastavit v konfiguraci/SEO a URL.

 

Prepisi domenu obchodu a SSL domenu obchodu.

Tim prepisi spravne URL obchodu na domene B. Stranky se mi nacitaji spravne, ale take se mi tim prepsalo v domene A domena obchodu a SSL domena obchodu, tim padem i URL obchodu.

 

Problem je v tom prepsani..a to nevim jak vyresit.

 

Dekuji vsem za dalsi rady.

Edited by Palie (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Dekuji za odpoved,

 

v DB jsem nechal jen odkazy na socialni site a k fotkam. jinak tam uz nic jineho nemam. htaccess generuji, cache mazu, ale vse bez vysledku.

 

CO mohu ovlivnit je na ktery obchod se bude presmerovavat. To lze nastavit v konfiguraci/SEO a URL.

 

Prepisi domenu obchodu a SSL domenu obchodu.

Tim prepisi spravne URL obchodu na domene B. Stranky se mi nacitaji spravne, ale take se mi tim prepsalo v domene A domena obchodu a SSL domena obchodu, tim padem i URL obchodu.

 

Problem je v tom prepsani..a to nevim jak vyresit.

 

Dekuji vsem za dalsi rady.

Asi jsem správně nepochopil z vašeho popisu o co se snažíte... z příspěvku výše to vypadá, že provozujete ten samý obchod na dvou domenách, ale na jedné databázi zároveň a takto vám to nikdy fungovat nemůže. Pokud jsem aktuální stav tipl správně pak pro vás je jediná schůdná možnost to celé předělat na dva různé eshopy s extra DB pro každý obchod samostatně nebo si rozběhat funkci multistore...jiné řešení není.

Link to comment
Share on other sites

Mam dve databaze pro kazdy ten obchod na stejnem hostingu. Pro kazdou mam i zvlast slozku (domenu) v FTP.

 

Zkopiroval jsem DB a obsah FTP domeny A dle navodu, vse jsem vlozil do nove vytvorene DB a nove domeny v FTP. 

 

Snazim se ten samy obchod zkopirovat na domenu B s tim, ze jsem vse dle navodu prepsal na domenu B. 

 

Spravne jste tipl, ze se snazim mit dva ruzne eshopy jen mi to nejde. Opravdu uz nevim kde je problem.

 

Mate prosim nejake rady?

Edited by Palie (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...