Jump to content

SSL Aktif İken Çok Fazla Yönlendirme Var hatası

windsson

Recommended Posts

Merhabalar,

Ssl'i  veri tabanından aktif ettim ancak yönetim panelinde sorunsuz ssl çalışıyor ancak önyüzde çok fazla yönlendirme var hatası almaktayız.htacces te de bir sorun bulamadık bu sorunun çözümü hakkında yardımcı olabilirmisiniz ?

Versiyon 1.6.0.14

• 7 months later...

Şimdi fark ettim siteniz isimtescil firmasında bu konuda yapacağınız bir şey yok maalesef hosting değiştireceksiniz.

isimtescil firması ssl hosting'e özel kurmuyor, paylaşımlı ssl sunucu tabanlı çalıştırıyor, bu nedenle ssl prestashop'ta kullanamazsınız.

http linkleri https yönlendirme yaptırdım. "www.kubrataysi.com" >> Bu hali ile iyzico başvurum kabul olur mu ? 

SSL hatası çok dikkat etmiyorlar, şansınızı deneyin :)...

guvensiz.png  "Sitede SSL kullanılıyor, ancak Google Chrome sayfada güvenli olmayan içerik algıladı."

Bu uyarı olmasına karşın IYZICO veya BANKA sanal pos başvurusu red yemez herhalde ? Bu şekilde başvuru yapan var mı ? 

Edited by dkWisdom (see edit history)

guvensiz.png  "Sitede SSL kullanılıyor, ancak Google Chrome sayfada güvenli olmayan içerik algıladı."

Bu uyarı olmasına karşın IYZICO veya BANKA sanal pos başvurusu red yemez herhalde ? Bu şekilde başvuru yapan var mı ? 

Banka dikkat etmese de kullanıcılar dikkat eder bence. Alış veriş yaptığın site güvenilir değildir diye bir ibareyle karşılaşmak pek iyi birşey olmasa gerek.

Banka dikkat etmese de kullanıcılar dikkat eder bence. Alış veriş yaptığın site güvenilir değildir diye bir ibareyle karşılaşmak pek iyi birşey olmasa gerek.

Sorunun çözümü için firma ile uğraşıyorum. 1-2 haftadır bekliyoruz bu zaman zarfında bankaya veya iyzicoya başvurup beklemek mantıklı mı sizce ? Müşteri açısından bir sorun olmayacak güven eksikliği hissedenleri banka havale/eft işlemine yönlendireceğim. Müşteriler alışveriş için bekliyor fakat siteyi faaliyete sokmadık henüz, firma değiştirmem şu aşamada mümkün değil, görüşleriniz için ayrıca teşekkür ederim. Ne dersiniz başvuru yapayım mı ? IYZICO kullanmayı düşünüyorum.