Jump to content

CMS - články v podadresáři nebo na doméně třetího řádu


Mminer

Recommended Posts

Umožňuje Prestashop CMS, abych měl články v nějakém podadresáři? Rád bych kromě e-shopu měl i pár článků k tématu, např.
www.example.com/clanky/nazev clanku

Když ale v Tools - CMS zkouším do pole URL vložit lomítko, tak mi to hlásí chybu.
Zkoušel jsem googlovat, ale neúspěšně.

Předem díky za pomoc

Link to comment
Share on other sites

Protoze chci mit nejakou hierarchii clanku. Puvodne jsem chtel domenu tretiho radu, ale to mi doslo, ze asi chci moc.

Tak jsem si rekl, ze to hodim treba na /instalace/blablabla (treba deset clanku o instalaci), /moduly/blablabla. Bohuzel jsem zjistil, ze CMS v Preste je zatim asi spis jen takove siditko, ktere snad casem rozpracuji :-(

Link to comment
Share on other sites

Tohle jsem řešil zatím dodatkově pomocí faq.php!
Funguje to na Javě, sice to neřeší původní záměr, každopádně CMS, něco jako redakční systém by to chtělo. Provozuji Magazín, který toto supluje, v současné době ho mám v takovém stádiu, že CMS in Shop není třeba. Prostě dva weby je asi lepší řešení, obchod - web pro recence ap.

Link to comment
Share on other sites

Tak, tak, já to řešim úplně stejně, aspoň v tom není bordel :)


Tak neříkám, ono by se nějaké malé implementované CMS hodilo, jenže... pokud by to mělo být pro tvorbu článků k produktům, je třeba dalších menších kosmetických úprav. Jinak, pokud někdo chce tvořit nějaké jednotné články k produktům, stačí stvořit ten zázrak ve stávajícím CMS, a pak dle ID nasměrovat do cíle.

Na webu pak v produktech lze přidat další kartu pro informace add. je to jednoduché. V tom je vlastně i Presta geniální, jednoduchost kódu ap.!

Pokud teda MY dva provozujem webzin a webshop odděleně, čímž to bude asi i dost prolinkované (až ten shop spustím offico), tak pak v nějakém CMS alá PS to bude zase práce dohledávat, pokud se ovšem nejedná o shop s tričkama a slipama že?

;-P

Jelikož můj obor je modelařina, tak tam položek bude stovky, ne-li více. Chce to zvolit jistý koncept a metodiku dle které se držet - nedělat si v tom bordel...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Měl bych malej dozaz k CMS.
Udělal jsem si menu a do něj přidávám CMS stránky . A odkaz bych chtěl zobrazit jako Přát. URL. Když napíšu URL napevno do odkazu, tak to funguje (ve tvaru cms.php?id_cms=12 i v url přátelské), ale chtěl bych to udělat trochu elegantněji a to následovně :
/ a href="{$cmslink.link}" title="{$cmslink.meta_title|escape:htmlall:'UTF-8'}">{$cmslink.meta_title|escape:htmlall:'UTF-8'}/a/> //opsáno (lomítka kvůli zobrazení):-)
Jenomže mám teď problém s vypsáním potřebné CMS stránky, výše opsaný odkaz je z cyklu foreach, který prochází jednotlivé indexy od začátku, a nyní mi vypisuje pouze odkaz zobrazený jako naposled v bloku Info...
Potřebuju přepnout na další CMS?? Zkoušel jsem next, id_cms či index ale nic.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...