Jump to content

Prestashop 1.6.0.9 - kategorie špatné zobrazování


Recommended Posts

Zdravím,

nevím co mám už dělat, tak to píši sem. Stahoval jsem téma zdarma leo_hitechgame. Předělávám ho po svém a vytvářím kategorie v mém případě mám 2 kategorie Hráč a Brankář viz. tento obrázek: příloha_1.png . Kategorie jsou povolené a zobrazují se podle administrace. Samozřejmě, že kategorie Hráč a Brankář má další pod kategorie a ty mají zase další podkategorie. Tím pádem by se mi na webu měli zobrazovat pouze dvě hlavní kategorie HráčBrankář, ale zobrazuje se mi tam pouze kategorie hráč, ale už né brankář, ale místo toho se mi zobrazuje z nějakého důvodu pod kategorie Čepele a Hojeky. Nevíte prosím kde je chyba? Chtěl bych, aby se mi ukazovala kategorie hráč a brankář. Vše mám nastavené dobře, ale na webu se to objevuje špatně Viz příloha_2.png.

 

Děkuji všem za rady. Téma, které upravuji je zde ke stažení: http://www.leotheme.com/prestashop/themes/313-leo-gamegear.html

post-920561-0-30602600-1428009742_thumb.png

post-920561-0-12063800-1428009930_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Když se upravovala šablona, možná došlo k porušení tpl, kde se zajišťuje generování kategoriích, možná se tam špatně nějak provádějí smyčky, je to jen takový typ, kde bych začal hledat.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...