Jump to content

neznámý formát obrázku


Dejv80

Recommended Posts

Zdravim, hledám na netu už 4 hodiny něco o tomto problému a nic jsem nenašel a tak se obracím na vás s prosbou o pomoc. Poradil jsem si s přátelskou url ale hned na mě skočil další problém a to:

1 chyba neznámý formát obrázku, povolené formáty jsou: .gif, .jpg, .png

Přitom tam peru jpeg. Tak vážně netušímco by to mohlo bejt za problém.

Mockrát děkuji za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
Prosím o radu mám stejný problém. Když chci vložit fotografii hlásí mi to chybu: neznámý formát obrázku, povolené formáty jsou: .gif, .jpg, .png. Děkuji.


reseni je co odkazuje prispevek vyse na tom webu z indie dat pak “tag” prestashop fix a je tam clanek a soubor jak to opravit
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 9 months later...

Problém s GD knihovnou, jakou máš na serveru verzi PHP?

 

mohl bych poprosit o radu s vyresenim tohoto problemu? stale jsem na bode nula, pravdepodobne se jedna o nekompatibilitu verze presty (stara 1.1.0.5) s verzí PHP 5.3. je mozne nejake reseni bez toho aniz bych musel zadat poskytovatele hostingu o prevod domeny na jiny server s nizsi verzi PHP? dekuji

Link to comment
Share on other sites

Já už si nepamatuju, co to je za problém... těch xy může být několik, přeci jenom od verze 1.1 uběhlo cca 5 let... zvážil bych přechod na novou verzi.

 

dekuji, asi se fakt budu muset popasovat s prechodem na novou verzi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Mám ten samý problém..  PrestaShop v1.6.1.0.. vyzkoušel jsem podle fóra úplně vše, nic nepomohlo. Zkoušel jsem i php verze od 5.3 do 5.6 a nic... vše šlo do nedávna úplně v pohodě, po upgradu na 1.6.0.9 nastala ihned tato chyba.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...