Jump to content

ucretsiz kredi karti ile odeme modulu ??

Recommended Posts

piyasada ücretsiz olarak veren yok kardeş. benim bilgime göre. ancak şunlar var bankanın ortak ödeme sayfasına yönlendirenler ücretsiz. ama bunun için bankaya ayrıyeten 100 euro gibi bir ücret ödüyorsun yıllık. yani bu modül ücretsiz deyipte zarara uğrama bence. bir çoğu kanıyor. bana veya diğer satan arkadaşlara bir defaya mahsus ücret ödemek yerine. bankaya her yıl 100 euro gibi bi para veriyorlar. ayrıyetende müşteriyi bankanın sitesine yönlendiriyorlar. bunu anlamak mümkün olmuyor.

iyi de safa senden alındığında bu modül, bankaya sanal pos ücreti ödenmiyor mu? Bazı bankalarda sanal posun yıllık kullanım ücreti 300 euro. Hiçbir banka özellikle internetten sundukları hizmeti bedavaya satmıyor. üstelik bu tarz ürünler herzaman bankaların kuşkuyla yaklaştıkları ve o yüzden ince eleyip sık dokuduğu ve nispeten pahalıya sattıkları hizmetler. Normal bir pos cihazının yıllık kullanım ücreti 150-180 tl olabilirken ortada bir cihaz olmayan sanal poslar bunun 3-4 katı kadar olabiliyor.

tamam bu yaptığın normal bir şey yapmışsın satabilirsin. ama """. bana veya diğer satan arkadaşlara bir defaya mahsus ücret ödemek yerine. bankaya her yıl 100 euro gibi bi para veriyorlar.""" dersen insanları yanıltırsın. sana bir defaya mahsus ücretini ödeyen arkadaşlar ayrıca bankalara da pos ücreti ödemek zorundalar. sen sanki sadece sana verilecek ücret yetecekmiş gibi bir hava yaratmışsın.

hımm. orda bir yanlış anlaşılma olmuş. pos ücrteti ortalama olarak bir bankada 150 dolar civarında , ancak web sayfasına entegre sorunları yaşandığı zaman. bankanın ortak ödeme sayfasına yönlendiriyor ödeme işlemi. buda ek olarak her sene bankaya 100 dolar gibi ek ücret getiriyor. ben ortak ödeme sayfasına her sene ödeme yapmayın diyorum.
http://www.garanti.com.tr/e_ticaret/odeme_sayfasi.html
gibi..

• Create New...