Jump to content

Informacja 'Brak w magazynie' na stronie produktu


justine4

Recommended Posts

Witam,

 

Mam prestahop zintegrowany z Subiektem GT i pomimo uzupełnionych i zintegrowanych stanów magazynowych w subiekcie i presta, na stronie każdego produktu mam informację 'Brak w magazynie'. Nie mam pojęcia jak to zmienić. Próbowałam na różne sposoby w Preferencje -> Produkty oraz bezpośrednio w opcjach Produktu, ale nic nie działa. Z góry dziękuję za jakiekolwiek porady.

Link to comment
Share on other sites

Tak, każdego produktu mam po kilkadziesiąt sztuk. W subiekcie jest to wpisane na podstawie faktur zakupu, a w prestashopie pojawiło się po synchronizacji, która jest robiona przez Firmeslink.

 

Jeśli chodzi o Firmeslink, z parametrów, które mogą mieć z tym jakiś związek mam poustawiane:

- w zakładce Produkty - eksportuj produkty z subiekta do sklepu internetowego, włączona aktualizacja wszystkich danych produktów

- w zakładce Magazyny - włączona aktualizacja stanów magazynowych produktów w sklepie

- zakładka Dostępność - brak tekstu dla pola dostępność, gdy stan > 0 i gdy stan = 0

 

Dzięki za pomoc

Link to comment
Share on other sites

  • Podaj proszę link do sklepu.

Czy masz standardowy szablom, czy coś ekstra?

Możesz dodać produkt do koszyka pomimo, że jest taki komunikat?

To info wyświetla się tylko na karcie produktu, czy na liście produktów też?

Co się wyświetla jak faktycznie towaru nie ma na magazynie? - też jest to info?

Edited by And63 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Mam szablon robiony na zamówienie.

Tak, pomimo komunikatu robiłam już testowo zamówienia, bo sklep jeszcze nie jest otwarty i nie było żadnych problemów z całym procesem. Info jest tylko na karcie każdego produktu i kiedy zmieniałam stany na 0, było to samo, "Brak w magazynie" bez żadnych dodatkowych komunikatów.

Edited by justine4 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Ok - wyłącz proszę kompresję w sklepie.

Czy potrzebujesz takie info na karcie produktu o braku towaru na magazynie?

Wina leży po stronie templatki - plik product.tpl.

Możesz to info wyłączyć dopisując w css w sekcji #quantity_wanted_brak linię display:none

 

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, czy dobrze zrobiłam, ale usunęłam po prostu w product.tpl info 'Brak w magazynie'. Z css nic nie robiłam, ale teraz to info już się nigdzie nie wyświetla. Jestem zielona w zmianach w plikach na serwerze, ale jeśli taki sposób też jest dobry to dzięki wielkie za nakierowanie mnie na to ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam

 

Mam proszę o pomoc ,otóż po złożeniu zamówienia przez klienta nie mogę edytować jego zamwówienia .Nie wiem czym to jest spowodowane ,zmówienie przychodzi ,ale nie mam mozliwości dodania ,odjęcia produktu ,po prostu nie ma tego guzika edycji .Pomocy ,nie wiem gdzie leży błąd .

Link to comment
Share on other sites

Witam

 

Mam proszę o pomoc ,otóż po złożeniu zamówienia przez klienta nie mogę edytować jego zamwówienia .Nie wiem czym to jest spowodowane ,zmówienie przychodzi ,ale nie mam mozliwości dodania ,odjęcia produktu ,po prostu nie ma tego guzika edycji .Pomocy ,nie wiem gdzie leży błąd .

A co to ma wspólnego z tematem tego wątku "Informacja 'Brak w magazynie' na stronie produktu"?

Doklejasz to swoje pytanie bez ładu i składu już do drugiego wątku.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...