Jump to content

Integracja Presta 1.5 z kurierem siódemka moduł


Esseker352

Recommended Posts

a ja bym to widzial inaczej... zamiast poswiecac czas na dopieszczanie strony lepiej skupic sie nad zaplonwanymi robotami (w tym wypadku modulami) i je dopracowac... raczej nie odbieralbym strony wizualnej jako wzglednej funkcjonalnosci.....

 

co do samych modulwo si enie wypowiem bo nie korzystalem ani z jednego ani z drugiego

 

PS. Panie Podemski, nie jest to czyste zagranie wzgledem konkurencji....

Edited by deejay3 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

a ja bym to widzial inaczej... zamiast poswiecac czas na dopieszczanie strony lepiej skupic sie nad zaplonwanymi robotami (w tym wypadku modulami) i je dopracowac... raczej nie odbieralbym strony wizualnej jako wzglednej funkcjonalnosci.....

 

co do samych modulwo si enie wypowiem bo nie korzystalem ani z jednego ani z drugiego

 

PS. Panie Podemski, nie jest to czyste zagranie wzgledem konkurencji....

 

Ale to nie jest moja konkurencja, nie jestem powiązany ani z prestahelp ani z europasaz ale mam klientów, którzy korzystali z modułów od prestahelp i działały w porządku, mają sporo integracji w portfolio więc ja ich odbieram jako kogoś o większym doświadczeniu.

 

Jako, że działam głównie na rynku globalnym to ani PrestaHelp ani Europasaż ani żadna inna firma z Polski nie interesuje mnie za bardzo, jak widzisz nie prowadzę żadnej sprzedaży modułów dla rynku Polskiego i wszystkie rozwiązania dawałem za darmo, paragon/faktura, imp_cookies, auto zmiana VAT z 22 na 23% etc. to wszystko były rozwiązania wytworzone przeze mnie i dawane za darmo ;)

Link to comment
Share on other sites

PrestaHelp ma masę tych integracji więc wydają się bardziej wiarygodnym sprzedawcą i dostawcą takowej niż ten europasaz, który wyglądem odstrasza i całym przedstawieniem oferty :D

Widzę, że interes kuleje :) skoro zniżasz sie do tego typu komentarzy ......

 

Europasaz.pl to standardowy szablon dodatkowo jako demo dla polskiej nieoficjalnej społeczności. [skupiamy się na funkcjonalności modułów, a nie na ich wyglądzie]  Przykro mi, że tak komentujesz. No ale nie każdy jest .......... 

 

p.s. mamy również bardzo duże portfolio i grono zadowlonych klientów w całej europie - wystarczy spojrzeć na portfolio na stronie. Co do Twojej oferty ciężko cokolwiek stwierdzić ponieważ nie udało mi się znaleźć przykładów funkcjonujących rozwiązań działających na PrestaShop, a komentarze na codecanyon - konkurencja do addons zawierają multum próśb o support super blog - co oznacza, że takie super to ono nie jest 

Edited by west28 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

ja jako sprzedawca wzialbym ta uwage do przemyslen czy nie wartoby zmienic strony, bez takiego overreaction

 *pewnie po testach usability strony byscie sie rozplakali :)    (to nie bylo zlosliwe, ani nic do was niemam)

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że interes kuleje :) skoro zniżasz sie do tego typu komentarzy ......

 

Europasaz.pl to standardowy szablon dodatkowo jako demo dla polskiej nieoficjalnej społeczności. [skupiamy się na funkcjonalności modułów, a nie na ich wyglądzie]  Przykro mi, że tak komentujesz. No ale nie każdy jest .......... 

 

p.s. mamy również bardzo duże portfolio i grono zadowlonych klientów w całej europie - wystarczy spojrzeć na portfolio na stronie. Co do Twojej oferty ciężko cokolwiek stwierdzić ponieważ nie udało mi się znaleźć przykładów funkcjonujących rozwiązań działających na PrestaShop, a komentarze na codecanyon - konkurencja do addons zawierają multum próśb o support super blog - co oznacza, że takie super to ono nie jest 

 

Ale ja nadal nie rozumiem dlaczego Wy mnie łączycie z prestahelp? Przecież ja totalnie nie jestem z nimi powiązany, tworzę zupełnie inną markę od wielu lat... 

 

Co do mojego modułu bloga, blisko 500 sprzedanych licencji przy średniej ocen 4.91/5 i ponad 4000 aktywnych instalacji, źle? Nie sądzę ;)

 

ja jako sprzedawca wzialbym ta uwage do przemyslen czy nie wartoby zmienic strony, bez takiego overreaction

 *pewnie po testach usability strony byscie sie rozplakali  :)    (to nie bylo zlosliwe, ani nic do was niemam)

 

 

Otóż to! Ja nawet nie kojarzyłem kto stoi za europasaz.pl ale po prostu wizualnie odebrałem to jako kolejny mało profesjonalny sklep z modułami PrestaShop jakich powstaje wiele ostatnimi czasy... 

Link to comment
Share on other sites

Otóż to! Ja nawet nie kojarzyłem kto stoi za europasaz.pl ale po prostu wizualnie odebrałem to jako kolejny mało profesjonalny sklep z modułami PrestaShop jakich powstaje wiele ostatnimi czasy... 

no to jeszcze wrace swoje 3 grosze, jako tez w ogole nie zwiazany ani z jednym ani z drugim podmiotem. jezlei sie kogos oczernia na forum to raczej wypadalo by sie zorientowac kto za tym stoi. sam piszesz, ze korzystasz wylaczenie (ze wspomnianych) z modulow prestahelp, wiec nie majac zielonego pojecia o jakosci projektow europasaz wylapadalo by sie nie odzywac. mozna bylo to napisac calkiem inaczej, np. "korzystalem z modulow prestahelp i moge polecic, euorpasaz nie znam to sie nie odzywam" istota ta sama a o wiele lepiej brzmi. nieladnie Panie Podemski, nieladnie....

 

a co do bloga... moze i wiele sprzedanych, ale na wielu forach widze tez wiele postow wytykajacych bledy tego modulu... tez raz mialem z nim przeprawe jak mi klient dostarczyl szablon z wbudowanym juz wspomnianym modulem... wydaje mi sie, ze ocena raczej wygorowana. 4.0/5 jeszcze mozna by przelknac. a wpomniane moduly darmowe... no szkoda byloby kasowac ludzi za 5-10 linijek kodu w module.... tym bardziej, ze prawie kazdy developer ma swoje tego typu moduly i daje je za darmo klientom, bo takie moduly prosciej napisac, niz pozniej poprawiac i dostosowywac do swoich projektow.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co? Ciekawe, mam wrażenie, że mylisz mój moduł z jakimś innym bo jeśli ktoś ma problem to zgłasza się do mnie przez system support'u, może piszesz o SmartBlog? Nie widzę zbyt wielu wątków na forach powiązanych z moim modułem :)

 

no to jeszcze wrace swoje 3 grosze, jako tez w ogole nie zwiazany ani z jednym ani z drugim podmiotem. jezlei sie kogos oczernia na forum to raczej wypadalo by sie zorientowac kto za tym stoi. sam piszesz, ze korzystasz wylaczenie (ze wspomnianych) z modulow prestahelp, wiec nie majac zielonego pojecia o jakosci projektow europasaz wylapadalo by sie nie odzywac. mozna bylo to napisac calkiem inaczej, np. "korzystalem z modulow prestahelp i moge polecic, euorpasaz nie znam to sie nie odzywam" istota ta sama a o wiele lepiej brzmi. nieladnie Panie Podemski, nieladnie....

 

 

Może już skończmy tę dyskusję, co? Europasaz ma wizerunek bazaru - chcesz tego czy nie, poleciłem prestahelp bo znam niektóre z ich modułów, oceniłem europasaż tak, a nie inaczej, to nie żadna szpila w konkurencję tylko stwierdzenie faktów. Bazar.

Edited by Krystian Podemski (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Może już skończmy tę dyskusję, co? Europasaz ma wizerunek bazaru - chcesz tego czy nie, poleciłem prestahelp bo znam niektóre z ich modułów, oceniłem europasaż tak, a nie inaczej, to nie żadna szpila w konkurencję tylko stwierdzenie faktów. Bazar.

 

zasadnoczo 'Pasaz" to wyraz blizkoznaczny 'bazaru' wiec tutaj mysle, ze masz bardzo dobre porownanie ;) ale widzisz, znowu potarzasz, ze znasz tylko moduly z 'help' a nie znasz z 'euro'. ja akurat korzystalem tak z jednych jak i z drugich. raczej rzadko bywa tak, ze trafiam w modul idelanie co do wymagan klienta. w 80% musze takie moduly przerabiac pod klienta i tutaj mam spore porownanie. jezeli chodzi o moduly (bazuje na tych co pracowalem, nie generalizuje jak ty) mialy bardzo ciezki kod i ciezko bylo sie odnalesc. porozrzucane zmienne, niekiedy kierowanie do zmiennych nieistniejacych, nieistniejacych funkcji.... dla mnie to dyskwalifikacja i strata czasu. Europasaz ma o wiele bardziej czytelny kod. o wiele prosciej sie go czyta a co za tym idzie modyfikuje pod siebie. tym bardziej, ze trzymana jest analogia struktur kodu silnika. to bardzo pomaga. prestahelp ma swoj specyficzny sposob programowania, do ktorego trzeba sie na nowo przyzwyczajac.

 

owszem, moze dla pospolitego Kowalskiego 'Help' daje wiekszy wybor, ale wybierajac jako develeper raczej kierowalbym sie na "Bazar"

Link to comment
Share on other sites

Tak glosno o przerabianiu cudzych modulow bym nie pisal .....

 

Dlaczego ? Udostępniamy klientom podobnie jak Prestashop otwarty kod i trzymamy sie standardów kodowania. Przecież każdy z Nas przerabia kod Prestashop. Najważniejsze to moim zdaniem:

1. trzymanie się zasad kodowania 

2. jasny i czytelny kod - tak, by nie było problemu z przeróbkami 

3. otwarta struktura - Open source

4. changelog - w przypadku zmian w silniku 

5. Trzymanie się zasad licencjonowania - jedna faktura = jedna strona [domena]

 

A co do wyglądu - hmmm Zarówno demo PrestaShop jak i europasaz.pl to domyślny szablon. Zatem dziekuję w imieniu swoim i deweloperów Presty za porównanie Nas z bazarem 

 

 

Wracając do tematu 

Ktoś z was może używał któregoś? Na co zwracać uwagę? 

 

 

Gwarantujemy poprawność i szybkość działania modułu. Wystawiamy rachunki i dajemy gwarancję na Nasze usługi.

Sposób wymiany danych został tak zaprojektowany, aby w żaden sposób nie wpływało to na sposób realizacji zamówień przez klientów. Zaś możlliwość nadawania spersonalizowanych przesyłek - od 1 do 3 paczek oraz predefiniowane ustawienia formularza ułatwiają szalenie codzienna pracę z modułem.

Z tego rozwiązania korzysta kilka dużych firm i komentarze, które otrzymaliśmy są bardzo pozytywne.

Edited by west28 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

tak, jest storna ale juz, jak widac pod logo '7' jest to grupa DPD, a po prawdze nie jest to grupa tylko juz jedna firma. np. nr infolinii, nr przesylek itd sa juz integralne tylko z systemem DPD. majac dwie nazwy i przyzwyczajonych klientow (sam piszesz, ze jeszcze o tym nie slyszales, a takich jest wielu) dzialajac na dwie nazwy (nie myslic z 'dwie firmy') maja wieksza rzesze klientow ;) ktos przejechal sie na 'siodemce' to wybierze DPD, ktos przejchal sie na DPD wybierze '7' bo cena wysylki taka sama :D to sie nazywa marketing :D  

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

No znalazłem informacje o siódemce. Po prostu kasa leci teraz do DPD, tak to nic się nie zmieniło (numery, api itd). Chyba, ze ludzie i samochody, ale nie wnikam. I tak jestem urażony do '7'.

 

Jednak zaczynam offtopowac, więc się zamykam :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...