Jump to content

Video


Zdeněk

Recommended Posts

Ahojík....TO je sice parádní modul...Ale byl by vohdný, když by bylo jedno video....Pokud mám ke každému produktu video Jiné...Tak bych si to spíše představoval formou přidaného bloku do přidávání zboží či tak... Abych prostě do té záložky mohl přidat ke každému produktu něco jiného...
Nenapadá něco někoho?

Link to comment
Share on other sites

Copak je problém to na Google přeložit? Já jsem taky němčinář, ale 90% úprav mám převzato z EN verze. Proč prostě neznáš základní pomůcky? Pokud jde o kartu produktu, lze tam vkládat SWF a PDF soubory v samostatných listech karty. Jinak pro video, resp. pro You Tube je už modul!

Link to comment
Share on other sites

Tak to je přesně to co potřebuji...Bohužel se to vše v angličtině...Tak to jsem k.o... Tohle totiž nejni jen přepsat pár souborů...:-(


Ono nejde ani tak o přepsání,
jako spíš o přidání několika dalších řádků pro tu či onu funkci. Pokud jdeš něco takového dělat, zálohuj předchozí, stávající edituj a testuj - jen se nebát soudruzi..

%-P
Link to comment
Share on other sites

Jo tak na you tube už existuje modul jo?....A nevíš který...já jsem ho netu totiž hledal všude možně a nic...Kormě teda možnosti výměny místa editoru na hlavní stránku....Což nepotřebuji... Potřebuji přidávat videa ke každému produktu zvlášť...Pokud něco podobného zná....tak budu velmi rád...Jinak soudruhu.... Jsem již testoval...A ani nebudu psát jak to dopadlo....:-)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...