Jump to content

Powiązanie Presta&Allegro&Subiekt GT


specgaming

Recommended Posts

Witam, wiem, że temat był już poruszany, ale nie znalazłem satysfakcjonującej odpowiedzi.

Czy jest obecnie na rynku dostępne narzędzie do pilnowania stanów magazynowych integrujące Allegro, Prestashop i Subiekta GT? Szukając i testując rozwiązania już powoli zaczynam siwieć, a jeszcze niczego działającego nie widziałem.

Sprawa jest banalnie prosta (w teorii). Chcę powiązać produkty tak, aby automatycznie (np. co 3 minuty) stany na aukcji allegro, przedmiotu w sklepie prestashop i magazynie Subiekt GT się zgadzały. Kilka sztuk znika z magazynu w Subiekcie - stany zostają obniżone w sklepie i na allegro. Ktoś kupi na allegro - stany zostają pomniejszone w subiekcie i preście. Ktoś zrobi zakupy na sklepie prestashop - towar znika z magazynu i z allegro. Istnieje coś, co działa tak jak tego oczekuję?

Bardzo proszę o jakiekolwiek wskazówki.
S2s obecnie staram się rozgryźć, ale jest tak bardzo wrogi do użytkownika, że sprawia mi to problem.
Testowałem Sello ale okazało się, że nie potrafi ściągać dostępności na allegro.
Ciężkie życie w e-commerce.

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem ze z allego to moduł, z subiekt tez czy inaczej?

 

S2S to program, jakoś nie przepadam za modułami. Testowałem moduł integracji presty z allegro i mimo wysiłku i tak nie działał poprawnie.

Nie wiem jak wygląda połączenie baselinkera z prestą, ale wydaje mi się, że mniej więcej wiem jaki tandem trzeba użyć aby to wszystko działało.

Link to comment
Share on other sites

Obecnie jest tylko Presta<->S2S<->Subiekt i Allegro<->S2S<->Subiekt ale s2s kuleje, bo ładuje zamówienia przez dwie godziny, a chciałbym robić aktualizacje np. co 30 minut.
Wyjściem ma być Allegro<->Baselinker<->Presta<->S2S<->Subiekt.
Moduł do allegro pochodził z addonspresta.com

Link to comment
Share on other sites

a też miałem te moduł ale nie daje rady z atrybutami.

Ja wyszedłem trochę z innego założenia, wiec dla Ciebie może nie być ok, ale po kolei.główną ideą, była obsługa z poziomu presty i korzystałem z dodatku (po małym upgrade znajomego) a subjekt był połączony przez dodatkowa baze.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Poszukam dokumentacji, jak będę w domu, to podeślę.

 

A teraz z innej beczki, może macie pomysł na takie funkcjonalności?

 

https://www.prestashop.com/forums/topic/431826-modul-zarz%C4%85dzania-produktami-wirtualnymi/?view=getnewpost

 

 

Hej, jak połączyłeś allegro z prestashop, ja kupiłam modul integracyjny od x13 , ale z atrybutami jest duuuuzo zabawy

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...