Jump to content

Barva písma ve faktuře


darkness-lord

Recommended Posts

Dobrý den ...

 

Dnes se mi stalo, že při pokusu o vygenerování faktury vše proběhne v pořádku, ale po otevření faktury mám písmo nastaveno zřejmě na bílou barvu. (Pozadí mám bíle a písmo taky, jelikož kyž to označím a zkopíruju do textového souboru tak se mi to ukáže). Nikde jsem nic neměnil takže nevím co se stalo :-\

 

Marně hledám, kde se to dá editovat.

 

Používám prestashop 1.5.6.2 a modul " upravené faktury - Ver. 1.5_0901 ".

 

Můžete mi poradit kde mám zabrousit? Našel jsem nějaké *.tpl ve složkách " www/modules/add_faktura/install/pdf " ale nechce se mi to vše zkoušet když ani nevím, jestli se o generování faktury starají tyto soubory.

 

Díky za nějaké nápady.

Edited by darkness-lord (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Prováděno na 3 PC ... na 2 je Adobe a na jedno PDF Foxit reader ... problém je někde v té šabloně toho modulu popřípadě někde ve fontu. V nastavení jsem našel možnost výběru fontu a po přepnutí na jiný už se to zobrazuje :-)

 

Jen se bojím, aby se časem nestalo to samé a já zachvíli nebudu mít na co to přepnout jelikož tam jsou 4 možnosti a z toho 1 je nefunkční v dalším nejde diakritika :-\

Link to comment
Share on other sites

Zajímavé já jsem dnes na tom úplně stejně ... 

Našlo se již řešení ? 

(nepříjde mi to jako problém modulu protože , mám dva různé moduly a problém je u obou stejný . Samozřejmě se nedělali již více jak půl roku žádné úpravy)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...