Jump to content

Platba v hotovosti se nabízí i při doručení poštou


Nyny_cz

Recommended Posts

Zdravím,

v dopravě mám na výběr osobní odběr, poštu a PPL. V úhradách mám Platbou dobírkou, platbu převodem a platbu hotově, kterou řeším tímto modulem "Modul pro platbu hotově" ze serveru www.presta-moduly.cz

 

Problém, je že když vyberu dopravu PPL, nebo poštu, tak v následujícím kroku my to nabízí všechny tři možnosti úhrad včetně té platby hotově. A já bych to potřeboval udělat, aby mi to platbu hotově nabídlo jen při osobním odběru.

 

Poradíte mi někdo, jak to udělat?

Link to comment
Share on other sites

Moc děkuji za odpověď. Našel jsem různé verze modulů Ship2Pay a Payments2Carriers, ale žádný nefunguje pod verzí 1.6. Nemáte někdo prosím link na nějakou funkční verzi?

 

P.S.: Nevíte někdo, jak jsem kopírovat text CTRL+V, ať dělám, co dělám, tak mi to prostě nejde :-/

Edited by Nyny_cz (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Zdravím,

 namátkou jsem vám vyhledal několik nápověd:

a)na forum c4 jsem narazil, že to někdo také řešil a pomohl si nějakou starší verzí modulu, který jemu funguje tak to můžete zkusit

forum.c4.cz/prestashop-1-6-nefunkcni-modul-payment-2-carriers-t5952.html

 

B) placený modul na propojení dopravy a platby pro 1.6+

addons.prestashop.com/en/checkout-modules/16851-payment-restriction-by-carrier.html

 

c) ruský univerzální modul na výrobu platebních možností, které by mělo jít navázat na dopravce

www.prestashop.com/forums/topic/139475-modulefree-universal-payment-module/

Edited by XM4N (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Znovu děkuji za radu,

vyzkoušel jsem všechny, ale pod verzí 1.6.0.14 mi nefunguje ani jeden. Nebránil bych se i něco zaplatit, ale ne 30€, to mi přijde přehnané, už proto, že je to v angličtině. Nevíte o něčem placeném, ale ne za tak přemrštěnou cenu?

Link to comment
Share on other sites

Co třeba tady www.presta-moduly.cz/31-platba-v-zavislosti-na-dopravci-ship-to-pay-pro-prestashop-16x.html Kontaktujte autora pro ověření funkčnosti, případně odladění pro vaši verzi. Nevím také jakou má politiku ohledně aktualizací a supportu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...