Jump to content

Věrnostní program


Zdeněk

Recommended Posts

Nastaveno mám vše správně...Akorát aď se dívám jak se dívám, zákazník žádné políčko překonvertovat nemá.... Může mi někdo říct kde?
Nastaveno mám, že až se balík odešle, body se mu potvrdí...Ale zákazník nemá možnost konvertovat...žednou takovou funkci tam nemám...:-(

Link to comment
Share on other sites

Když nastane stav objednávky, při kterém se zákazníkovi potvrdí body (mám nastaveno "Doručeno"), tak se mu v jeho administraci objeví body jako potvrzené. A hned pod tím seznamem se zobrazením bodů mám větu Získat slevový kupón v hodnotě XX Kč. Všechno je to v sekci zákazníka, který se přihlásí ke svému účtu.

Link to comment
Share on other sites

Tak jste mněly pravdu..... Mněl jsem chybu v nastavení stavu kdy se mněl kredit připsat...To jsem opravil...Kredit se tedy teď připisuje po vygenerování kupónu...Nastal však problém jiný...Kupón je již vygenerován a svítí zeleně, že je připraven k použití...Pokud ho však zákazník použije naskočí hláška : tento slevový kupón není ještě platný .
Má někdo stejnou zkušenost?

Link to comment
Share on other sites

Tak už jsem se k tomu dopátral....Je to z důvodu možnosti 14 denního vrácení zboží...
To znamená, že pokud je kupón vygenerován z objednávky mladší než-li 14 dní...Bude platný aź po doběhnutí této doby...Je to vychytané...-)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Ahoj, taky bych rád poprosil o pár rad. Mam Prestu s moduler Věrnostní program v.1.6. Po jeho nainstalovani se sam implantuje ke vsem produktum v e-shopu. Existuje novější vrrze nebo jiná vychytávka, jak u vybraných produktů vernostní program nepovolovat? Vyřešil jsem to zatím ak, že zákazníkům doporučuji aby vytvořily jednu objednávku s tou položkou která bodovaná není a zbylé zboží dali do druhé objednávky. Pro připsání bodů po uhrazení objednávky sem si vytvořil soubor zvlášť. Je to trochu zdlouhavé s těmi objednávkami, ale jinak to nejde. Pak byh měl dotaz k překladu tohoto modulu. Celý shop mám počeštěný, ale jakmile se přihlášený zákazník podívá do složky Věrnostní body, je dole uvedeno "back to your account" a "home". Nevíte proč to není přeložené? V přřekladem jsem to kontroloval a tam to je. A ještě jedna věc k překladu - když se zákazníkovi v sekci Věrnostní body přičtou body za objednávku, tak ve výpise kde je uvedeno číslo obj., datum, body za ní ... tak jako stav bodů jsou anglické pojmy místo českých, třeba Validation, Available nebo Converted. V překladech jsou ale přeložené. Co stím? Díky za rady. V překladech jsem se díval do překladů modulů a překlad obchodu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...