Jump to content

zmizel Blok Facebook like z hlavní stránky


Capricho

Recommended Posts

Mam defaultni sablonu a dole v sedem bloku na hlavni strance se zobrzoval block facebook like.

ten jsem vypnul a po vytvoreni stranek na FB jsem ho chtel znovu aktivovat ale ikdyz v admin mi pise ze je aktivni, tak na strance se nezobrazuje.

 

Nevite kde muze byt chyba?

Dekuji za kazdou radu.

 

stranky:

www.reichmoto.cz

Edited by Capricho (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Menu-Nástroje-Výkon a tady hned první je řízení cache pro šablonu pro odladění je dobré vypnout dočasnou cache a zapnout rekompilaci a to buďto vynucenou nebo prostřední volbu tj. jen v případě změny. Záleží i na vašem nastavení prohlížeče takže cache obnovujte i v něm pokud se tohle neprojeví.

Link to comment
Share on other sites

Podívejte se ještě do pozic modulů jestli je vůbec po instalaci modul zavěšen do nějaké pozice, protože v kódu webu není žádný náznak, že by tam vůbec byl nějaký takový modul aktivní (pokud tedy nemáte na mysli ten proužek pro sdílení na FB,youtube, který je také dole nad patičkou a ten se naopak zobrazuje). Pokud bude alespoň v pozicích modulů můžete, pokud nebude v pozici patičky tj. footer, ten modul tam zavěsit/přesunout jinak je to spíše práce pro někoho kdo si umí zapnout výpis chyb v /config/defines php případně ověří kompatibilitu modulu/nahradí za jiný funkční.

Edited by XM4N (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...