Jump to content

Osobní odběr


zvedavec

Recommended Posts

Zdravím vás všechny. V košíku se mě zobrazuje pouze možnost dopravy Česká pošta a já bych potřeboval aby se ozobrazovala i možnost Osobního odběru.Nicméně ať se snažím sebevíc, marně se snažím.Můžete mě někdo prosím poradit?

Link to comment
Share on other sites

Říká se "ráno moudřejší večera" a tobě bych to doporučil, protože jseš teď v noci naprosto blbej.

Váhové a cenové limity se nastavujou v záložce DOPRAVA, nikoliv NÁSTROJE. Myslel jsem, že k tomu dojdeš logicky sám, když ti nejde něco v DOPRAVĚ, že to nebudeš hledat v NÁSTROJÍCH, že?

Proč tu máte všichni tendence být za vola...

Link to comment
Share on other sites

Ježiši kriste, to je vůl. Tak to se s váma musim podělit.

Dotyčný nastavil pro Osobní odběr cenovej limit od 0-1kč. Samozřejmě, že když je tam zboží za 900kč, že mu ho to nenabídne a není mu to divný :D

No nic, tak jsem rád, že záhada, která byla po mém prvním postu vyřešena konečně funguje. Dobrou noc a tu Prestu pro dobro všech smaž.

Link to comment
Share on other sites

no jak sleduju tuhle debatu, tak si sice ochotnej, ze si takhle poradil, ale ty urazky me rozesmivaj :D jackrabbit ty mas maly pero, ses tlustoch nebo co je s tebou!? zas takovej borec podle me nejsi abys takhle urazel nebohyho zvedavce, kterej ti uz mimo jine v postu # 10 sdelil chybu, kterou ty si pak objevil jako ameriku... btw z toho vseho nastavovani a uprav jsem byl ze zacatku taky hodne zmatenej obzvlast po 10ti hodinach vrtani se v tom... kdo z vas ne? takze zvedavec neves hlavu a preju hodne sily i po tomhle kixu ;) no hlavne, ze jackrabb poradil to ho šlechtí a máme ho za to rádi ;)

Link to comment
Share on other sites

no jak sleduju tuhle debatu, tak si sice ochotnej, ze si takhle poradil, ale ty urazky me rozesmivaj :D jackrabbit ty mas maly pero, ses tlustoch nebo co je s tebou!? zas takovej borec podle me nejsi abys takhle urazel nebohyho zvedavce, kterej ti uz mimo jine v postu # 10 sdelil chybu, kterou ty si pak objevil jako ameriku... btw z toho vseho nastavovani a uprav jsem byl ze zacatku taky hodne zmatenej obzvlast po 10ti hodinach vrtani se v tom... kdo z vas ne? takze zvedavec neves hlavu a preju hodne sily i po tomhle kixu ;) no hlavne, ze jackrabb poradil to ho šlechtí a máme ho za to rádi ;)


Nebudu se ti zpovídat, ani se někomu omlouvat. A jestli chcete, tak se Vám tu na to vyseru a můžeš všem radit ty, hm? Já z toho žádnej užitek nemám, jen si tím posiluju nervovou soustavu.
Link to comment
Share on other sites

no jak sleduju tuhle debatu, tak si sice ochotnej, ze si takhle poradil, ale ty urazky me rozesmivaj :D jackrabbit ty mas maly pero, ses tlustoch nebo co je s tebou!? zas takovej borec podle me nejsi abys takhle urazel nebohyho zvedavce, kterej ti uz mimo jine v postu # 10 sdelil chybu, kterou ty si pak objevil jako ameriku... btw z toho vseho nastavovani a uprav jsem byl ze zacatku taky hodne zmatenej obzvlast po 10ti hodinach vrtani se v tom... kdo z vas ne? takze zvedavec neves hlavu a preju hodne sily i po tomhle kixu ;) no hlavne, ze jackrabb poradil to ho šlechtí a máme ho za to rádi ;)


Nebudu se ti zpovídat, ani se někomu omlouvat. A jestli chcete, tak se Vám tu na to vyseru a můžeš všem radit ty, hm? Já z toho žádnej užitek nemám, jen si tím posiluju nervovou soustavu.


Já jsem za tebe rád jen jsem tě chtěl popíchnout, že to urážení není hezké a poukazuje to spíš na nějaký tvoje nedostatky... Ale nervy musis mit z oceli tj taky fakt ;)
btw nebyt takovych lidí jako si ty, tak bych prestu dodnes nepouzival to priznam!!! takze diky a dobrou!
Link to comment
Share on other sites

Jojo, ukazuje to sníženou hladinu vína v krvi... a pro mě (vůl, blbec) není nadávka. Jsou daleko horší a výstižnější.

A jestli někdo nastavuje shop a přemýšlí u toho stylem ,,Proč to nejde? sákra, vyzkoušel jsem všechno? asi ne, popřemýšlím nad tím, seru na přemýšlení, zkusim vyhledat na foru, jestli se to už někomu nestalo, ále, nic hledat nebudu, ztráta času, postnu to rovnou na forum, nějakej blbec určitě ještě nespí a poradí mi" tak budu i já k těm tázaným přistupovat se stejným přátelským úsměvem. :)

No nic, jdu spát, to bylo jen tak informativně, abych si vylil srdíčko.


EDIT: BTW: Jestli si chceš počíst, jak se baví lidi na forech, tak ti doporučuji forum pro joomla, wordpress, virtuemart apod... to ještě budeš děkovat za slovo jako je "vůl"....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...