Jump to content

Zopim chat nie pojawia się na stronie


Recommended Posts

Witam!

Prosze o pomoc w temacie modułu zopim chat. Zainstalowałem go przez moduł zopim free z panelu modułów w preście. Wrzuciłem ID w panelu powitalnym tego modułu. Kiedy sprawdzam kod źródłowy widzę ten kod id na stronie sklepu ale jednak czat nie pojawia się na żadnej stronie. Link: www.black-rock.pl

 

Z góry dzięki za pomoc.

M.

Link to comment
Share on other sites

Czy mówiąc o konsoli masz na myśli to że nie da się zaiinstalować zopima poprzez wklepanie ID zopim poprzez moduł zopima w panelu administracyjnym presty? Jeśli tak to w jaki inny sposób to zrobić? Podkreślam że w źródle strony html (www.black-rock.pl) ten kod zopima dodał się w headzie wg mnie poprawnie. Jednak zopim nie wyświetla się w ogóle.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za podpowiedź. Spróbowałem przez moduł html box dodać id kod zopima. Efekt: nie pojawił mi się na stronie czat tylko w lewym górnym rogu strony pojawił się tekst kodu id zopima (w formie tekstowej). Ograniczyłem go (tak jak ktoś sugerował w wątku: https://www.prestashop.com/forums/topic/258900-gdzie-dodac-kod-zopim-free-chat/)  przez dopisek:

{literal}
TUTAJ KOD ZOPIMA
{/literal}

 

I dalej to samo- pojawia się tylko tekst kodu wraz z tekstem ograniczenia literal.

Niestety nie potrafię edytować kodu html- jestem zielony w tym temacie.

Co może być przyczyną tego że nie działa wklejenie kodu przez html box? może to że kod wcześniej został dodany przez moduł zopim chat i nie został z headera usunięty?

Edited by marcinek (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...