Jump to content

Google metaglardaki türkçe karakterleri görmüyor

CANN

Recommended Posts

Google sitemi görmeye başladı.Ancak aramalar şu şekilde görünüyor: ‘‘HidrolikVePnomatik.com Bu ma臒azada PrestaShop yaz谋l谋m谋 kullan谋lmaktad谋r.’’‘Bunu nasıl düzeltebilirim arkadaşlar lütfen yardım edin.Çok aradım çok uğraştım ama ne yabancı forumlarda ne de burada bir açıklama bulabildim.Sitemin kaynak kod görüntüsündeki meta taglarım da aşağıdaki gibi:

<title>HidrolikVePnomatik.com – Hızlı Ve Güvenli Alışveriş, Teknik Destek</title> <meta name=“description” content=“Hidrolik ve Pnömatik sistemlerde kullanılan ürünleri, internet mağazamız aracılığı ile sizlere ulaştırmakta ve satış sonrası teknik destek vermekteyiz.” /> <meta name=“keywords” content=“hidrolik, pnömatik, pnomatik, hidrolik ve pnömatik, fitings, valf, hortum, silindir, piston, basıç ayar, pleyt, hidrolik rekor, hidrolik hortum, pres, regülatör, filtre, yağlayıcı, şartlandırıcı, hava tabancası, online alışveriş, teknik destek” /> <meta http-equiv=“Content-Type” content=“application/xhtml+xml; charset=utf-8” /> <meta name=“generator” content=“PrestaShop” /> <meta name=“robots” content=“index,follow” />

Hata varsa bu hatayı nerden nasıl düzeltebilirim?Şimdiden çok tşk ederim.

Şimdi fark ettim 38 sayfayı indexlemiş google sadece cms safyalarında sorun yok gözüküyor.meta tag larını karşılaştırdım cms sayfalarıyla diğer sayfaların bir fark göremedim lütfen acil yardım arkadaşlar kitlendim..

• 2 weeks later...