Jump to content

Jak vydolovat id produktu?


h3llc0re

Recommended Posts

Zdravím,
rád bych trošku předělal výpis kategorie ( třeba ponožky, trence a podobně ) aby už ve výpisu bylo vidět, co je k dispozici za velikosti skladem.
Samotný dotaz do db už jsem udělal, ale teďka bych potřeboval nějak vydolovat číslo toho produktu. Mohl by mi prosím někdo poradit jak na to? V syntaxi jejich kódu se jaksi nevyznám.

Link to comment
Share on other sites

aha, tak ja to zkusim vysvetlit hodne do hloubky :>. nejdriv jsem si zcela mimo udelal vypis z databaze, kde jsem zjistil, jaky produkt ma jake velikosti. je to proste select, kde se to filtuje podle id produktu zejo. No pak je v souboru product-list.tpl nejaka divna promenna {$product.id_product|intval}, coz je asi nejaka vychytavka prestashopu, kterou proste nemuzu nacpat do phpcka. Je tam potreba, protoze se ten vypis samozrejme tvori cyklem a ja uz si opravdu nevim rady, jak to tam nacpat.
napadl me maximalne javascript, nejake jquery s jsonem, ale s tim ja neumim.
nevedel by tedy prosim nekdo jak na to? moc by mi to pomohlo.

Link to comment
Share on other sites

Neni zač...
Nebo to můžeš udělat tak, že dáš jen kategorii trencle a po kliknutí se ti vypíšou všechny druhy a zákazník si u každěho druhu může sám vybrat velikost a to jestli je nebo neni skladem se ukáže po rozkliknutí.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...