Jump to content

Problém s dopravcem v pokladně


matesx

Recommended Posts

ahoj mám malinký problémek... v administraci jsem si vytvořil 2 dopravce a povolil jsem je.. Pak jsem testoval objednávání zboží přihlásil jsem se určil jsem doručovací adresu atd....ale v části doprava se mi nezobrazují dopravci na výběr a dál se bez výběru dopravce v objednávce nehnu...potřeboval bych poradit jak zobrazit ty dopravce nebo jak z pokladny vyjmout tu část doporava...

17902_RH6wuY2idxZp7G8tZvhR_t

Link to comment
Share on other sites

jj to sem zkontroloval ale nefungovalo to . Našel jsem ještě další chybu. Při výběru země dám Českou republiku a když to dám uložit tak mi to hodí chybu, že pro danou zemi je potřeba vybrat stát, jenomže žádná kolonka stát tam není...

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, vyresili jste ten problem nejak?
Nejaky navod by se hodil, urcite s tim bijuje vic lidi.

Shop me dela uplne stejnou vec, zony mam povoleny a nastaveny, zeme mam nastaveny taky, u dopravy mam nastavenou zonu evropy, mam nastaveny hmotnostni a cenove rozsahy a nejde to stejne.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
Jeste jedna vec tady neni napsana uplne presne napsana v Dopravci je dole potreba nastavit cenu mimo 0Kc


Pokud není nastavena doprava zdarma.



skoro stejný problém jakmile tam nastavím 0, protože u osobního odběru to být jinak nemůže, tak se dopravce nezobrazuje, jakmile tam dám trřeba0,01 tak je vše ok. Navíc mám nastaveno že je od 2000 doprava zdarma. Ale chtěl bych aby byla jen pro určité dopravce tato hranice, pro ostatní aby byla zase vyšší.

Dokážete poradit co jsem udělal blbě nebo nevyplnil?
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Jeste jedna vec tady neni napsana uplne presne napsana v Dopravci je dole potreba nastavit cenu mimo 0Kc


Pokud není nastavena doprava zdarma.



skoro stejný problém jakmile tam nastavím 0, protože u osobního odběru to být jinak nemůže, tak se dopravce nezobrazuje, jakmile tam dám trřeba0,01 tak je vše ok. Navíc mám nastaveno že je od 2000 doprava zdarma. Ale chtěl bych aby byla jen pro určité dopravce tato hranice, pro ostatní aby byla zase vyšší.

Dokážete poradit co jsem udělal blbě nebo nevyplnil?


CENOVÉ LIMITY!!!! OMG!!!! (VYPNOUT DOPRAVU ZDARMA)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...