Jump to content

Limba romana implicit peste tot


Recommended Posts

am dat din nou de o mica problema : am stat limba romana marea majoritate e in limba romana dar inca sunt multe chesti car imi apar in limba englez care nu stiu sa le modific : de exeplu la plasarea comenzi e pus ca , comanda minima sa fie 40 de lei daca comanda nu este mai mare de 40 imi da aceasta eroare "A apărut 1 eroare

  1. A minimum purchase total of 40,00 lei (tax excl.) is required to validate your order, current purchase total is 25,00 lei (tax excl. as vrea sa scrie in limba romana sau la descrierea produsul in loc de informati inca imi scrie MORE INFO . sti cineva care ar fii problema ??).
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Buna,

 

cum pot schimba si limba meniului? Al meu este partial in spaniola si partial in engleza. Am schimbat limba urmarind postarile voastre (front office, back office, etc), insa la meniul principal nu stiu cum se face. Ma puteti ajuta, va rog?

Link to comment
Share on other sites

Buna,

 

cum pot schimba si limba meniului? Al meu este partial in spaniola si partial in engleza. Am schimbat limba urmarind postarile voastre (front office, back office, etc), insa la meniul principal nu stiu cum se face. Ma puteti ajuta, va rog?

Din Administrare/Meniuri modifici denumirile butoanelor asa cum vrei tu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...