Jump to content

Zobrazuje se cena 0,-


tromas

Recommended Posts

Pokud nastavím speciální cenu (slevu), kterou bych v tu chvíli mohl využít, tak se mi na webu v řádkovém výpisu zobrazí vše správně, ale v detailu zboží se mi zobrazí cena 0,- (jen u zboží, které má nastaveno kombinace). Je mi jasné, že chyba bude někde v product.tpl, ale nemůžu na to přijít kde. Můžete mi někdo prosím poradit?

 

Případně ještě - když nastavím slevu pro skupinu (hromadně), tak se mi zobrazí sleva v řádkovém výpisu, v košíku se to zobrazí taky správně, ale v detailu zboží se zobrazí cena před slevou (bez škrtnuté slevy, bez textu o slevě...)

Edited by tromas (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Porovnejte si tpl produktu vaší šablony s originální šablonou a případně upravte-samozřejmě zkuste i porovnání v poslední dostupné verzi na githubu.

Asi dělám něco špatně, protože když si stáhnu originální verzi, v themes je samozřejmě pouze složka default_... Tam je ale soubor product.tpl naprosto odlišný od toho, co je na ftp theme/prestashop_.../product.tpl

Link to comment
Share on other sites

Při použití hromadné slevy se už v detailu zboží zobrazují ceny všude, ale jen u některých po slevě. U některých s původní cenou. Všude ale bez textu o slevě (např. -5%) a nikde se škrtnutou původní cenou. Když upravím v product.js

 

productPrice = priceWithDiscountsDisplay * currencyRate;

 

zobrazí se cena všude po slevě, ale rozhodí to náhledové obrázky. Nehledě na to, že to neřeší nezobrazení původní ceny a textu...

Edited by tromas (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Možná by bylo dobré si udělat div mezi originální šablonou a současnou vaší aby jste viděl kde co je jinak a podle toho se zkusit odpíchnout.

To jsem taky zkoušel, těch rozdílů tam bylo nějak moc. Už jsem nevěděl jak dál, tak jsem udělal čistou instalaci... Každopádně moc děkuju...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...