Jump to content

Presun eshopu a seo


tibor723

Recommended Posts

Ahojte, chcel by som presunut eshop zo systemu sqc1.4.2  na Prestashop,   url adresy chcem zachovat tak ze vsetky produkty nahodim do presty v rovnakom poradi,  url nastavim tak aby mali rovnaky tvar ako pri sqc.    Ak budu url rovnake ostanu mi terajsie pozicie vo vyhladavacoch?

Link to comment
Share on other sites

Trosku zle polozena otazka. Podla veci ktore opisujes, neprides o zakaznika, ktory si klikne na staru url a dostane sa na novu v novom eshope. Presmerovanie odporucam ale osetrit cez .htaccess.

 

Pozicia eshopu sa ale aj tak zmeni, ci uz k lepsiemu, alebo horsiemu na zaklade toho, ako dobre je urobena pouzita sablona, oproti tej starej na sqc.

Link to comment
Share on other sites

No a  co by si mi poradil, ako sa dostat k sablone ktora bude mat slusny vzhlad a bude dobra z pohladu SEO, najaka stranka kde sa daju kupit dobre spravene sablony, nepotrebujem žiadnu zložitu sablonu stacilo keby vyzerala tak ako deafultna pri prestashope 1.5 ale aby bola responzivna,  detaily si uz viem v css upravit.,  ta  deafultna sablona 1.6 sa mi vobec nepaci. Teraz som pri niektorych produktoch na prvej  pozicii v google,  na sqc pouzivam jednu z predvolenych sablon,  pomenene su len farby a sirka stlpca,  eshop ma 4 roky a sqc je uz zastarale(neprebieha tam ziaden vyvoj) su tam zavazne bezpecnostne chyby, preto chcem prejst na nieco ine a z toho co je k dispozicii sa tomu najviac priblizil prestashop i ked je tam vela nedostatkov ktore treba na zaciatku podla navodov doladit (nie tam cena bez dph,  ....) .

Edited by tibor723 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...